Eski Ulusal İstihbarat Direktörü John Ratcliffe: Kanıtları bir bir açıkladı!

Eski Ulusal İstihbarat Direktörü John Ratcliffe: Kanıtları bir bir açıkladı!

Eski Ulusal İstihbarat Direktörü John Ratcliffe, UFO tartışmalarını yeniden alevlendirecek çarpıcı açıklamalarda bulundu "Halka açıklanandan çok daha fazla görüntü var"

John Ratcliffe "Halka açıklanandan çok daha fazla UFO görülme olayı var. Bazılarının gizliliği kaldırıldı. Donanma veya Hava Kuvvetleri pilotları tarafından görülen veya açıkçası açıklanması zor eylemlerde bulunan uydu görüntüleri tarafından alınan nesnelerden bahsediyoruz." dedi.

John Ratcliffe, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Bahsettiğimiz, yeterli teknolojiye sahip olmadığımız, kopyalanması zor olan hareketler. Veya ses patlaması olmadan ses bariyerini aşan hızlarda seyahat eden tanımlanamayan nesneler..."

6058491b55428215f02e098c.jpg

Ratcliffe, Fox sunucusu Maria Bartiromo'ya, 'tanımlanamayan hava olaylarının' tüm dünyada gözlemlendiğini söyledi. Ratcliffe, "Bunlar sadece bir pilot veya sadece bir uydu veya bazı istihbarat vakalarından ibaret değil" 

"Genellikle bunları algılayan birden fazla sensörümüz var ve bunlardan bazıları açıklanamayan fenomenler ve aslında halka açıklanandan epeyce fazlası var." ifadelerini kullandı. Eski Ulusal İstihbarat Direktörü, ABD'nin UFO'ların ses bariyerini bir sonik patlama olmadan kırdığına ve bilinen teknolojiyle manevraları imkansız hale getirdiğine dair kanıtlara sahip olduğunu açıkladı.

6058491b55428215f02e0986.jpg6058491955428215f02e097a.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya