Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ayrılık

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ayrılık

Önceki hafta sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Bahar karakterini canlandıran başarılı oyuncu Pelin Akil, diziye veda etti.

ATV ekranlarında uzun soluklu olarak sevenlerini büyüleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yaşanan ayrılıklar izleyici kitlesini üzdü.

Yeni sezonda İzabel karakteri ile Barbaroslar dizisinde yer alacak olan güzel oyuncu, sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yaptı.

0x0-edho-166-bolum-fragmaninda-aileden-aci-kayip-kurtlar-vadisinden-nizamettin-pelin-akil-ve-bircok-isim-1601054898722.jpg

“KARİZMATİK PARTNERİM...”

EDHO'nun Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca ile fotoğrafını paylaşan Pelin Akil, veda mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Bahar'la olan hikayesinin sonuna geldik. Yapımda emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum, heyecanla izlemeye devam ediyor olacağım, kamera arkası ve önündeki herkese kocaman sarılıyorum, görüşeceğim insanlar çok hepinizi çok seviyorum.

Karizmatik partnerim Oktay Kaynarca kırmızı bir iz bırakıyorum yanağına yine son kez. Behzat'ın da dediği gibi kırmızımı sürdüm. Tüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicisi ve Bahar severleri kocaman öpüyorum. Her veda yeni bir başlangıç...”