Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Hızır karakteri ayrılıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Hızır karakteri ayrılıyor

Oktar Kaynarca’dan çok duygusal bir veda geldi.

ATV’de ekranlarında seyirciyle buluşan ve yayınlandığı günden beri geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde, herkes için sarsıcı bir gelişme kaydedildi. Sevilen dizinin yayınlandığı 187. Bölümü izleyiciyi derinden etkileyen sahnelere ev sahipleri yapmaktaydı. Çok duygusal sahnelerin yer aldığı bu bölümde seyirci drama fazlasıyla doydu.

Başrollerinde; Oktar Kaynarcalı, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil'in yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, dün akşam heyecan dolu bölümüyle ekrandaki yerini aldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Ceylan karakterini canlandıran Sanem Çelik ise yayınlanan 187. Bölümle birlikte sevilen diziye veda etti. Sanem Çelik’in bu ayrılığıyla birlikte dizi severleri yoğun bir hüzün kaplarken Oktar Kaynarca ise sosyal medya hesabından üzücü gelişmeyle ilgili duygusal bir paylaşım yaptı.

Sanem Çelik’in hayat verdiği Ceylan bu bölümde büyük bir tuzağın kurbanı oldu. Kaçırılarak rehin alınan Ceylan bu sahnede herkesin yüreğini burktu. EDHO'nun final sahnesinde yaşanan, seyirciyi yıkıma uğratan bir olay yaşandı. Acı dolu sahne; Hızır’ın toplantıdan çıktığı esnada Ceylan elleri bağlı bir şekilde minibüsten indirilerek başladı.

EDHO’nun başrolünü canlandıran Oktay Kaynarca, bölümün yayınlanmasının ardından sosyal medya hesabından Sanem Çelik ile bir selfie fotoğrafı paylaştı. Oktay Kaynarca bu gönderide: "Güzel kadın güzel kal" ifadelerini kullanarak arkadaşına veda etti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ilk sezonlarından takipçilerine görüntüler paylaşan başarılı oyuncu, "Bir Ceylan geçti iyi ki!" sözleriyle EDHO'ya veda etti. Çelik'in bu duygusal veda paylaşımı birçok rol arkadaşından da yorum aldı. Sevilen dizide artık Ceylan karakteri yer almayacak dizinin yeni bölümü ise şimdiden iple çekiliyor.

Medya