Popun kraliçesi, 'Sponsorlar Kraliçesi' oldu!

Popun kraliçesi, 'Sponsorlar Kraliçesi' oldu!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’dan efsane açıklamalar gelmeye devam ediyor. Attığı adım haber olan ünlü popçunun, ‘sponsor’ açıklaması gündemi değiştirdi.

Ünlülerden, pandemiyle beraber konserlere, yayınlara ara verdikleri dönemde olay açıklamalar gelmişti. Konserlerin, televizyon programının devam etmemesi üzerine sosyal medyadan yayılan bazı haberler gündem yaratmaya yetmişti. Demet Akalın’ın da “Geçinemiyorum” söylemi, söylendiği sırada çok dikkat çekmişti. İddia mı gerçek mi düşüncesi ile pek çok takipçi tarafından eleştirilen Demet Akalın’dan yine şok sözler gelmeye devam ediyor.

Yakın dostlarına ve kızına aldığı hediyelerle çok konuşulan Demet Akalın, bu sefer tersini söyledi, olay yarattı. Pahalı hediyeleriyle meşhur olan ünlü popçu, sponsorlar tarafından giyindiğini söyledi, üzerindekileri kıyafetlerin fiyatı ortaya çıkınca sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi. Ucuz mu değil mi tartışmaları sosyal medyanın diline dolandı.

Sık sık magazin gündeminin baş müdavimlerinden olan Demet Akalın’ın her gittiği yerde muhabirler tarafından peşi bırakılmıyor. Kızıyla ve arkadaşlarıyla geçirdiği pandemi döneminin başlarında ortaya attığı bir kelimeyle hala anılmaya devam ediyor. O olay sözü olan “Geçinemiyorum” açıklamasının ardından sosyal medyadan aldığı ücretlere vurgu yapan takipçileri tarafından binlerce yorum almıştı. Pandemi dönemi herkes için zor geçerken, ünlüler de iptal edilen konserleri yüzünden ara ara bu sitemlerini dile getirmeye devam ediyor.

Pandemi de konserleri iptal olduğu için maddi anlamada zorluk çektiğini belirten Akalın, şimdi ise sponsorlardan geçindiğini dile getirdi. Daha önce de tatilinin sponsorlardan olduğunu söyleyen ünlü popçu, yine bir sponsor açıklaması ile gündem yarattı. Spor bir tarz ile AVM’de kameralara yakalanan Demet Akalın’ın üzerindeki kıyafetlerinin fiyatı ortaya çıkınca, takipçileri tarafından adeta ‘ucuz’ kelimesinin sınırı sorgulandı. Ünlü popçu, AVM’de görüntülendiğinde üzerindekilerin ucuz olduğunu söyledi. Tarzı için fazla para harcamadığını belirtmek isteyen ünlü popçu, “Ayakkabılarım ve tatilim sponsordan” ifadesini kullandı. Kendi harcaması olan gözlüğün fiyatı 1300 TL, çantanın fiyatı ise 18 Bin 200 TL olarak öğrenildi.

Şık ve tarz giyinmeye çalışan Akalın’ın giydikleri takipçileri tarafından mercek altına alınmaya devam ediyor. Giyime fazla harcama yapmadığını, tatil dahil kıyafetlerinin sponsorlar tarafından karşılandığını dile getiren ünlü popçu, üzerinde bulunan gözlük ve çantaya ucuz dediği anlar çok tepki aldı. Bir asgari ücretlinin 6.5 katı maliyette olan kıyafetleri ve çantası pek çok takipçi tarafından eleştirildi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv