Esra Erol’da 72’lik dede çıldırdı! Eş isteği bitmedi, canlı yayına karısı çıkınca ortalık karıştı! Perde arkası anlatıldıkça yüzler kızardı!

Esra Erol’da 72’lik dede çıldırdı! Eş isteği bitmedi, canlı yayına karısı çıkınca ortalık karıştı! Perde arkası anlatıldıkça yüzler kızardı!

Şok edici olayların ardı arkası kesilmeyen Esra Erol’da geçtiğimiz günlerde yine bir olay daha yaşandı. 72 yaşındaki Yaşar Ertürk, 52 yıl aynı yastığa baş koyduğu hayat arkadaşını kaybettikten sonra Ayten adında bir kadınla dünya evine girmişti.

Evliliklerinin henüz ikinci yılında karısı Ayten’in evden kaçtığını söyleyen Yaşar Ertürk sözleriyle herkesi şaşkına çevirdi. Ertürk’ün “Karım dönmeyecekse boşanalım, acil evlenmem lazım.” sözlerinin ardından, her yerde aranan Ayten Ertürk dün birdenbire geri döndü. Dolandırıldığını iddia eden Yaşar Ertürk’ün söyledikleri yayında şok yarattı. İşte o iddialar…

Bir arkadaşı vesilesiyle tanıştığı ikinci eşinin, evliliklerinden iki yıl sonra kaçtığını söyleyen Yaşar Ertürk çareyi Esra Erol’da aradı. Yaşar Ertürk, “Evlendikten sonra birkaç kere annesini görmek için evine gitti. Daha sonra ortadan kayboldu.” dedi. Dolandırılma ihtimalini de göz önünde bulunduran Ertürk, kayıp karısı Ayten’e “Eve dönmeyeceksen hemen boşanalım, acil evlenmem lazım.” diye seslendi.

Esra Erol’un dün yayınlanan programında eşler birbirleriyle yüzleşti. Özel günlerde karısına maddi değeri yüksek hediyeler aldığını söyleyen Ertürk, hediyelerin fotoğraflarını canlı yayında gösterdi.

esra-erol-un-cocuk-gelisimi-mezunu-pew1-cover.jpg

Ayten Ertürk bağlandığı canlı yayında, eşi Yaşar Ertürk ile olan evliliğini çocuklarının rızası olmadan yaptığını söyledi. 5 çocuk annesi olan kadın, kocasından kaçmadığını belirtti. “Ben emeklilik işlerim için çocuğuma geldim. Daha sonra geri dönecektim ama Yaşar telefonda çocuğuma küfretti. Bende bu yüzden dönmekten vazgeçtim. Zaten sonrasında da oğlum göndermedi.” dedi. Bu iddiaları kabul etmeyip yalanlayan Ertürk, canlı yayında stüdyoyu birbirine kattı.

esraaa.jpg

Yaşar Ertürk ile evliliğinden pişman olduğunu dile getiren kadın, ilk eşiyle evliliklerinin 28 yıl sürdüğünü ve sonrasında Mehmet Özdemir adında bir kişiyle 7 yıl beraber yaşadıklarını söyledi.
Ayten Ertürk’ün bu sözlerine karşılık olarak Yaşar Ertürk, eşinin evlilik süreçleri içinde de Mehmet Özdemir adındaki kişiyle konuştuğunu ve hatta karısının bu adama fotoğraflar attığını iddia etti.

esraaa33.jpg

Ayten Ertürk, “Aslında evlendiğimizde iyi biriydi ama sonra gerçek yüzünü gösterdi. Beni dövüp hakaretler ediyordu. Geçen yıl 20 gün çocuğumun yanına gidip döndükten sonra ‘başka adamların yanına gittin yalan söylüyorsun’ bahanesiyle beni dövdü. Gelin olduğum için eve akrabaları geliyordu. Bu durumdan rahatsız olduğumu, bir daha gelirseler gideceğimi söyledim ve gittim.” dedi.

esraasyhhh.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv