Esra Erol'da Bir Olay Daha! 27 Yıllık Eşini Terk Edip Kızının Ameliyat Parası Kaçtı

Esra Erol'da Bir Olay Daha! 27 Yıllık Eşini Terk Edip Kızının Ameliyat Parası Kaçtı

Esra Erol programı her gün izleyenleri şaşırtıyor1 O şahıs 27 yıllık karısını terk etti, üstelik kızının ameliyat parasını alarak kaçtı! İşte babanın kaçma nedeni..

ATV kanalında yayınlanan Esra Erol kuşağı, tüm gerçekçiliği ve doğallığıyla sunum yapan Esra Erol bazı olaylar karşısında hayrete düşürüyor. Geçtiğimiz günlerde yufkacı olayından, iki elti çalıştığı yufkacının sahibine kaçarak eşlerini terk etmesi üzerine, eşlerinin Esra Erol’a başvurması adı altında iki elti saklandıkları yerden ATV ekranına canlı olarak bağlanmışlardı.

Esra Erol'da bir skandal daha! 27 yıllık karısı kuma olarak başkasına kaçtı | Güncel

Daha sonra küçük eltinin eşine dönmesi ile birlikte bu olay kapanmıştı. Fakat şimdi yufkacı olayını geride bırakacak olan olay, 27 yıllık eşini terk edip kızının ameliyat parasını alıp evden kaçan kadını tüm Türkiye konuşuyor.

ATV Ekranlarında Zeynep Manav Olayı

 

Esra Erol'da yayınlanan bu olay, herkesi hayrete düşürüyor. Zeynep Manav’ın, eşi ve kızı, Esra Erol’a başvurmasının ardından kızının attığı iddialar oldukça şaşırtıcıydı. Annesinin diğer adama 3. kuma olarak kaçtığını dile getirdi. Kaçtığı adamın annesinden hariç 2 eşinin daha olduğunu söyledi.

27 yıllık evli olan Zeynep Manav, Fikret Manav ile hayatını sürdürmekte idi. Geçtiğimiz günlerde ATV kanalında gündemden ve insanların içinden yayın yapan, Esra Erol programına katılan Fikret Manav eşinin evden kaçtığını söyledi. Zeynep Manav evden kaçarken çocuğunun ameliyat parası ile birlikte kaçması tüm Türkiye'yi hayretler içerisinde bıraktı.

Zeynep Manav’ın, Fikret Uğur adına sahip şahsa kaçtığı öne sürüldü. Fikret Uğur’un daha önceden 2 eşinin olduğu ve Zeynep Manav’ın 3. kuma olarak gittiği dile getiriliyor. Fikret Uğur’un, Zeynep Manav dan önce bir resmi nikahlı ve bir de dini nikahlı eşinin olduğu öne sürüldü.

Son Dakika…. Esra Erol'da Yufkacıdan Sonra Bir Skandal Daha! 3. Kuma Olarak Kaçtı | Bilmediklerimiz

Şiddet Yüzünden Evden Kaçtım

 

Aylar sonra ortaya çıkan Zeynep manav ATV kanallarında yayınlanan Esra Erol kanalına bağlanarak “eşim bana şiddet uyguluyordu bu yüzden evden kaçtım. Fikret ise sadece arkadaşım” dedi. Bu açıklamalara karşılık veren Zeynep Manav’ın kızı Gülsemin ise “evde hiçbir zaman şiddet olmadı. Eğer olsaydı ben bugün annemin yanında olurdum. Babamın tek suçu annemin her istediğini yerine getirmekti ve ben bugün babamın yanındayım.” Sözlerini dile getirdi.

GENEL