Esra Erol'da mağdur edebiyatı yapınca herkes tepkisini ortaya koydu

Esra Erol'da mağdur edebiyatı yapınca herkes tepkisini ortaya koydu

Mağdur edebiyatı yapan o isim, sosyal medyanın ayaklanmasına neden oldu. Fakat ortaya çıkan görüntüler her şeyi ele verdi. Esra Erol ise o anlarda adeta çileden çıktı.

Esra Erol’un uzun süre önce yayınlanan bölümünde Hayriye Hanım, 19 yaşındaki kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuk babası olan Salih tarafından kaçırıldığını dile getirmişti.

Esra Erol ise acılı annenin feryadını dindirmek istemişti. Fakat olaylar öyle karmaşık bir hal aldı ki milyonlarca kişi ‘Yok artık!’ dedi. Nilüfer’i Salih’in kaçırdığı iddia edilmişti fakat Nilüfer canlı yayında kendi rızasıyla gittiğini söylemişti.

Uzun bir süredir Esra Erol’da konu olan Mevla, Nilüfer ve Salih olayı akıllara durgunluk vermişti. Hatta öyle ki Nilüfer canlı yayında son derece çarpıcı açıklamalarda bulunmuş ve “Ben Salih’e kendi rızamla gittim. Hatta Mevla’da beni çok sevdi. Biz onunla abla – kardeş gibi olmuştuk!” sözlerini dile getirmişti. Fakat olaylar gittikçe hallaç pamuğuna dönmeye başlamıştı.

Nilüfer’i kaçıran Salih’in eşi Mevla, kendisini aldatan eşiyle bir barışmak istediğini bir de boşanmak istediğini söylüyordu. Mevla’nın bu değişken halleri ise Esra Erol’u çileden çıkarıyordu. Çünkü ilk başlarda tüm stüdyo Mevla’ya sonuna kadar destek veriyordu. Mevla, Salih ve Nilüfer arasında geçenler sonunda haber kanallarına kadar konu oldu. Ortaya çıkan videolar her şeyi ele verdi.

Gerçek yüzleri ortaya çıkınca, stüdyo karıştı!

Mevla, Salih ve Nilüfer arasında geçen olaylar akıllara durgunluk verdi. Program öylesine karışmıştı ki hem Nilüfer’in hem de annesi Hayriye Hanım’ın terlikleri havada uçuşmuştu. Esra Erol’un yayınlanan son bölümünde işin içinde aşk üçgeni olduğunu anlayan seyirci bu işin içinde bir şey olduğunu söylemeye başladı. Esra Erol’un yayınlanan bölümünde yeni görüntüler ortaya çıktı. Mevla en son Salih’ten boşanmak istediğini söylemişti fakat yayın sonrası el ele görüntüleri paylaşıldı.

Salih ve Mevla’nın el ele olan görüntülerinin yanı sıra Mevla ve Salih’in videosunu çeken bir adamın, “Bunların yaptıkları şebekelikten başka bir şey değil. Salih’in benim yeğenim olmasından gerçekten utanıyorum!” sözleri dikkat çekti. Mağdur rolü yapan Mevla’nın değişken kararları milyonları şaşkına çevirdi. En son Esra Erol çileden çıkarak, Mevla ve Nilüfer arasında hiçbir fark olmadığını söyledi.

Medya