Esra Erol'da Sadakatsiz dizisinin konusu gerçek oldu

Esra Erol'da Sadakatsiz dizisinin konusu gerçek oldu

Esra Erol'da Ömer Bey’le evli olan Zekiye Hanım, Ömer Beyin aylar önce kendisini Serap Hanımla aldattığını dile getirmişti. Sonrası ise Sadakatsiz dizisiyle bağdaştırıldı.

Hem Zekiye Hanımın hem de Serap Hanımı mağdur etmişti. Esra Erol'da bu duruma daha fazla dayanamayarak "Ömer Bey çıkın buradan! Gidebilirsiniz" sözlerini dile getirdi. 

Kanal D ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Sadakatsiz dizisinde ise Volkan karakteri Asya’yı iki yıl boyunca Derin’le aldatmıştı. Asya bunu öğrendikten sonra ise büyük planını harekete geçirerek hem Volkan’ı hem de Derin’i en ince yerinden vurmuştu. İki yıl boyunca aldattığını Asya’dan gizleyen Volkan’ın hal ve hareketleri her ne kadar Ömer Bey’den bağımsız olsa bile konunun benzerliği Sadakatsiz ve Esra Erol izleyicisi tarafından fark edildi.

Sadakatsiz dizisi ile benzerlik yaşayan konu ise sosyal medyada yankı uyandırdı. Esra Erol’u bile çileden çıkaran Ömer Bey sosyal medyadan adeta linç yedi. Programa ilk katıldığında “Eşim beni 4 aydır Serap isimli bir kadınla aldatıyor ama çok pişman olursa onu affederim” sözlerini dile getirmişti. Programa ilk kez katılan Ömer Bey ise Serap Hanımı sevdiğini dile getirmişti.

Serap Hanımı sevdiğini dile getiren Ömer Bey bir gün sonra tüm ifadelerini değiştirmişti. Serap’ın kendisine oyun oynadığını, daha öncede birçok yuvayı dağıttığını, çocuğun kendisinden olmadığını dile getirmişti. Bunun yanında boşanma aşamasında olduğu Zekiye Hanım’dan “Bir eşşeklik yaptım, hatamdan döndüm” sözlerini dile getirmişti.

Zekiye Hanım Ömer Bey’i affedecek mi?

Her ne kadar programa katıldığından “Eşim hatasını fark edip özür dilerse eşimi affederim” sözlerini dile getirmiş olsa bile son yayınlanan bölümde Zekiye Hanım bu kararından vazgeçti. “Ben açtığım boşanma davasından kesinlikle vazgeçmeyeceğim sözlerini dile getirdi. Eşini affetmediğini dile getiren Zekiye Hanım sosyal medya kullanıcıları tarafından Sadakatsiz dizisindeki Asya karakterine benzetildi.

Medya