Esra Erol'un sağ kolu hakkında ortaya çıkan gerçek şok etti! Hülya Kuran milyonlara "Yok Artık" dedirtti! Neler oluyor?

Esra Erol'un sağ kolu hakkında ortaya çıkan gerçek şok etti! Hülya Kuran milyonlara "Yok Artık" dedirtti! Neler oluyor?

Ekranların en sevilen sabah programlarından biri olan Esra Erol’un avukatı Hülya Kuran hakkında ortaya çıkan şok gelişme herkesi şaşkına çevirdi. Kimse böyle bir şey beklemiyordu.

Sabahların vazgeçilmezi haline gelen Esra Erol programında milyonların gönlünü kazanan avukat Hülya Kuran, bu şaşırtıcı gerçeklerle birlikte herkes şok içinde başarmayı başardı. Esra Erol’da avukatlığı ile ve canlı yayındaki konuşmaları ile herkesin gönlünü kazanan Hülya Kuran, için gündeme düşen bu gerçekler sosyal medyayı da salladı.

Uzun yıllardır Esra Erol programında hem yorumcu olarak hem de görevi avukatlığı yapan hülya Kuran, bu şok eden gerçeklerle herkesi şaşırtmayı başardı. Sevilen programın vazgeçilmez isimlerinden olan Hülya Kuran, gündeme bomba gibi düştü. Sevilen programın gözde ismi olan Avukat Hülya Kuran bu gerçekler ile herkesi hayretler içinde bıraktı.

esraerol.jpg

1972 yılında Çanakkale'de dünyaya gelen avukat Hülya Kuran; ilk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale'de tamamladı. Marmara Üniversitesi'nden 1996 yılından mezun olan Hülya Kuran aslen Çanakkaleli Esra Erol’un avukatı Hülya Kuran hiç kimsenin beklemeyeceği detaylar ile gündemde resmen deprem etkisi yarattı.

ekran-resmi-2017-12-19-162942pngot0qzwdx.png

Esra Erol programında verdiği bilgilerin yanında yaptığı yorumlarla da programa damgasını vuran Hülya Kuran herkesi şaşırtmayı başardı. Evli olduğu öğrenilen Esra Erol’un avukatı Hülya Kuran, eğitimini hukuk üzerine aldı. Esra Erol’daki avukat Hülya Kuran üniversiteden mezun olduğu yıl kendisi gibi hukukçu Selami Kuran ile nikah masasına oturdu.

Selami Kuran kimdir?

Selami Kuran, Lisans, yüksek lisans ve doktorasını İsviçre'de Zürih Üniversitesi Hukuk ve Siyasal Bilimler Fakültesi'nde bitiren Prof. Dr. Selami Kuran, doçentlik ve profesörlük unvanlarını Marmara Üniversitesi'nin akademik kadrosundayken aldı. Hülya Kuran’ın eşi Prof. Dr. Selami Kuran aynı zamanda; Alman-Türk Hukukçular Birliği Kurucu Üyesi ve Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası ile Türk Alman İş adamları Derneği’nin bir üyesi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin