Eşref Kolçak’tan üzen haber!

Eşref Kolçak’tan üzen haber!

Geçtiğimiz ocak ayında akciğerlerinin su toplaması sebebi ile Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 92 yaşındaki usta oyuncu Eşref Kolçak

Geçtiğimiz ocak ayında akciğerlerinin su toplaması sebebi ile Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 92 yaşındaki usta oyuncu Eşref Kolçak’ın akciğerleri tedavi edildi. Ancak yürümekte zorlandığı için uzun süre daha hastanede tedavisinin devam edeceği öğrenildi.

Geçen ocak ayında akciğerlerinin su toplaması nedeni ile Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırılan usta oyuncu Eşref Kolçak’ın, yürümekte zorlandığı öğrenildi.

'TELİF HAKKIMI ALMADAN GİDERSEM GÖZLERİM AÇIK GİDER'

OnurAkayMedya’dan Nursel Eroğlu, Bursa’ya giderek Eşref Kolçak’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Eşref Kolçak’ın akciğerlerinin tedavi edildiği ancak ayağında oluşan kireçlenme nedeni ile yerinden kalkamadığı ve yürümekte zorlandığı öğrenildi.

Eşref-Kolçak-1

Nursel Eroğlu’na açıklama yapan Eşref Kolçak, “Sinemada 75 yıllık telif hakkımı almadan gidersem gözlerim açık gider.” dedi.

Sevenlerine sesli mesaj da gönderen oyuncu,”Beni ne kadar seviyorsanız ben sizi iki misli seviyorum. Hadi hepinizi öpüyorum canı gönülden.” ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam