Ezgi Mola diziyi ifşaladı

Ezgi Mola diziyi ifşaladı

Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde flaş bir gelişme yaşandı.

Her Salı TRT 1 ekranlarında saat 20:00'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisini sevenleri çok yakından ilgilendiren bir gelişme oldu. Yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı ve Ender Mıhlar'ın yaptığı dizi heyecan dolu bir bölümle karşımıza çıktı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanının, "Çöp Apartman" bölümünden uyarlanan dizide gelişen bu olay izleyicide merak uyandırdı. İşte o detayların arka planı ise şaşırtıcı. 

Başrolleri Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın paylaştığı dizinin son bölümünden hemen sonra yaşana gelişme dizinin akışını etkileyecek bir dalga yarattı. Son bölümün finalinde Safiye, Ankara’ya dönen Naci’yi durdurmak için tren garına gitmişti. Ancak izleyiciyi de derinden üzen olay ise Safiye’nin Naci’yi bulamaması ve orada bekleyişi olmuştu.

Bu sahne sadece seyirciyi duygulandıran bir sahne olmasının yanında acaba ‘’Naci diziden ayrılıyor mu?’’, ‘’ Naci ölecek mi?’’ gibi sorularını da akla getirdi. Naci’nin son bölümdeki sahnesi üzerine akla gelen bu sorular seyirci tarafından çok merak ediliyor. Sosyal medyada yer alan bazı fotoğraflarda anlaşılıyor ki gelecek bölümde bizi bir sürpriz bekliyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda kendisine yer bulduğu günden beri diziden her an ayrılma potansiyeli taşıyan Naci karakterinin bu ihtimali bile seyirciyi çok üzerken son bölümde yaşanan sahne ise herkesi çok etkiledi. Tansel Öngel’in canlandırdığı Naci karakterinin hikâyedeki yeri 13 bölümde yer bulurken senaristlerin hikâyeyi uzatmış olması ihtimaller arasında değerlendiriliyor.

Ezgi Mola Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ‘’özür dilenmesi gereken o kızdı, sen değilsin! O kız kaldı orada alacaklı bekliyor hala’’ açıklamasına yer verdi. Bu durum ise takipçilere final sahnesini hatırlatırken duyguların yeniden uyanmasına neden oldu. Öte yandan bu gönderi ile akıllardaki ‘’Naci diziden ayrılıyor mu?’’ soruyu yeniden gündeme getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv