Fahriye Evcen'den Hande Erçel'e 100. rest! Tahtını geri alıyor, Erçel siliniyor! Evcen'den gelen anne atağı herkesi şaşırttı...

Fahriye Evcen'den Hande Erçel'e 100. rest! Tahtını geri alıyor, Erçel siliniyor! Evcen'den gelen anne atağı herkesi şaşırttı...

Fahriye Evcen; mükemmel fiziği, herkesi hayran bırakan güzelliğiyle birlikte sosyal medyada fırtınalar estirmeye devam ediyor. Ekranların ve magazin dünyasının başarılı ismi olan Evcen ile Erçel...

Burak Özçivit'le son derece mutlu bir evliliğe sahip olan ekranların sevilen ismi, güzel oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medyayı en aktif şekilde kullanan isimler arasında kendini gösteriyor. Fahriye Evcen, yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Bu paylaşımlar karşısında hayranları ise; "kaybettiği tahtını geri almaya geliyor" yorumları altına imza atıyor!

Sanat Dünyası'nda parmakla gösterilen çiftlerden olan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, dizi aşkını gerçek hayata taşıyarak büyük alkış almışlardı. Aynı senaryoyu Hande Erçel ve Kerem Bürsin de yaşayınca; "bu kadar benzerlik olur" yorumları yapıldı. Devamında ise Erçel ile Evcen karşılaştırılmaya başlandı! Evcen, kaybettiği tahtını geri almaya geliyor manşetleri atılırken, son yapılan paylaşımın etkileşimi ise görenleri şaşkına uğrattı!

6076b00b4e3fe0157c0c9c66.jpeg (750×422)

Çok büyük bir hayran kitlesi bulunan Özçivit - Evcen çiftinin özel hayatları özellikle son 1 aydır oldukça merak ediliyor. Bu sebepten Evcen'in sosyal medya etkileşimleri güncel olarak x2 olmuş durumda. Hande Erçel'e oldukça yaklaştı!

2019 yılı Nisan ayında oğulları Karan'ı kucaklarına alarak büyük bir mutluluk yaşayan çift; sosyal medyadan sürekli olarak özel hayatlarına dair paylaşımlar altına imza atmayı asla ihmal etmiyor. İşte o son paylaşım ve Erçel / Evcen kıyaslaması!

0x0-1620283046042.jpeg (248×450)

Evcen, annesiyle ilgili oldukça güzel bir yazı yazarak paylaştığı gönderiyle magazin gündemini resmen bomba gibi salladı. Bu kadar gündeme gelmesi ise, gündem noktasında Erçel'i geçtiğini net bir şekilde gösterdi. Hayranları ise; "kaybettiği tahtını geri alıyor" yorumları altına imza attı.

Evcen yaptığı story paylaşımında; "Canım annem... Küçükken neleri ödünç almadım ki senden :) o en sevdiğin parfümün, kremlerin... Ama aynı zamanda özgüvenimi de senden aldım. Cesaretimi de. Şimdi geri verme sırası bende! Hatta hepimizde! Dedi ve "siz annenizden neleri ödünç aldınız?" diyerek güzel bir etkileşim sorusu sordu.

ekran-resmi-2021-05-06-182758.png (767×450)

Söz konusu paylaşımın sonrasında hemen sneak - peek yazarak bir fotoğraf da paylaşan Evcen sadece birkaç saatte 500.000'e yakın beğeni aldı. Bu noktada da Erçel'e çok yaklaşmış oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin