Survivor tarihinin en büyük ifşası yayınlandı! İsmail ve nişanlısı ifşalandı, ortaya çıkan arkadaşı, yeri yerinden oynattı!

Survivor tarihinin en büyük ifşası yayınlandı! İsmail ve nişanlısı ifşalandı, ortaya çıkan arkadaşı, yeri yerinden oynattı!

Survivor tarihinin bugüne kadar gelmiş geçmiş en büyük ifşası yayınlandı. İsmail Balaban bilmecesi sonunda bitti! Ünlüler takımının kazandığı iletişim ödülünde yaşananlar tüm Türkiye'yi çok büyük bir şekilde sallarken, son netlikler...

İsmail Balaban'ın annesinin, ödül oyununda nişanlısı Gamze Atakan ile ilgili söylediği "o kız senin bırakıp gittiğin kız değil" sözleri; büyük gündem oluşturmuş ve günlerce konuşulmuştu. Nişanı attığını belirten Balaban'ın annesinin açıklamaları sonrasında işin perde arkasındaki sır herkesin merak ettiği bir konu haline geldi. Balaban, daha sonrasında nişanlısıyla iletişime geçti ve konu SMS'e bağlandı. "SMS'in düşer diye benim ön planda olmamı istemediler" açıklaması yapan Atakan inandırıcı gelmedi! İşin perde arkası da sonunda ortaya çıktı...

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde yapılmakta olan Survivor 2021'de İsmail Balaban olayı derinleşmeye devam ediyor. Annesinin "oğlum o senin bıraktığın kız değilmiş, tam bir yılan. Adını ağzına alma" demesi sosyal medyayı ayaklandırırken, yarışmanın geçtiğimiz günlerdeki bölümünde Balaban nişanlısıyla konuşmuştu.
Balaban ile fotoğrafını silen Gamze Atakan vitesi R'ye taktı. İfşayı ise Balaban'ın arkadaşı N.Y. yaptı! İşte o flaş açıklamalar

survivor-ismail-balaban-dan-nisanlisina-olay-gonderme-kimse-ailemden-daha-degerli-degil-1619692171.jpeg (627×353)

Survivor yarışmacılarından İsmail Balaban olayının aslı oldukça farklı. Önce Balaban'ın ikizi Turan Balaban; "annem konuşmanın kayda alınıp yayınlanacağını bilmiyordu" açıklaması yaptı.

O anlar yaşanırken Acun Ilıcalı, isterse nişanlısıyla konuşturabileceğini söylediğinde Balaban reddetti. Sonrasında ise nişanlısı sosyal medyada fotoğraflarını sildi. Ardından arayarak; "ben senin bıraktığın kızım İsmail, seninle seviniyor, seninle üzülüyorum" dedi. İsmail'i ikna edemeyen Gamze Atakan'a ismail, nihai kararı annesiyle konuşması sonrasında vereceğini söyledi.

Olayın iç yüzünü ise arkadaşı anlattı. Sosyal medyadan iletişime geçtiği iddia edilen arkadaş N.Y.'nin iddiasına göre; İsmail ile uzaktan akrabası Gamze, görücü usulü nişanlandı. İsmail, evlilik için hazır değildi fakat ailesi zorlayarak Gamze ile nişanlandırdı.

survivor-ismaile-buyuk-sok-ne-yapacagini-sasirdi-gundem.jpeg (635×328)

İkili arasında yaş farkı oldukça yüksek ve Gamze toy. Aradaki sorun Gamze'nin dediği gibi SMS değil, anne köyde yaşayan ve Survivor'dan habersiz birisi ve dolayısıyla Survivor'ın formatından da bir haber. Gamze ile SMS konusunda hiçbir konuşma yapmadan bu konuya girdiğini söyledi.

Gamze'yi kendi bulduğu için yarışmaya gönderirken dahi oğluna bazı ifadeler kullandığını iddia ettiğini annesinin, "aman oğlum oralarda sakın kimseyle yakınlaşma, sen nişanlısın" telkinlerinde bulunduğunu anlattı. Aynı annenin o konuşmada Gamze'ye "ben tanıyamamışım" dediğini iletti.

İsmail'in de şaşırmasının bu yüzden olduğunu anlatan arkadaşı, annesinin kendi bulup nişanlandırdığı kıza neden böyle dediğinin şaşkınlığını yaşadığını aktardı.

650x344-161959083536399.jpeg (650×344)

İsmal'in orada başka bir kızla yakınlaşması halinde, dönüşte hapisten yeni çıkan babası ve kendisinin ona neler yapacağı üzerine anne Ümmü Gülsüm'e söylediklerinden sonra aileler arasında ipler koptu. Anne, Gamze'yi sildi ve 'İsmail kiminle isterse onunla evlensin, artık karışmayacağız' dedi. İsmail dönünce annesini dinleyip, atar nişanı.

Yapılan iddialar bu yönde. Yani; SMS vs. hikaye. Gamze Atakan'ı zaten Balaban'ın annesi buluyor ve ismail ile görücü usulü nişanlandırıyor. Sonrasında anne; tekrardan kızı tanıyamadığını söylüyor. Bu olayda bir terslik var diyen Balaban'ın arkadaşı; olayda annenin haklı olduğunu ve bir yanlışlık olmadığını yürekten bildiğini iletti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv