Survivor'da skandal anlaşma! Acun Ilıcalı duyarsa diskalifiyeler arka arkaya olacak! Meğer iki isim otel odasında...

Survivor'da skandal anlaşma! Acun Ilıcalı duyarsa diskalifiyeler arka arkaya olacak! Meğer iki isim otel odasında...

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor'da finale kısa bir süre kalmışken ortaya çıkan anlaşma milyonları şok içerisinde bıraktı. Her bölüm seyircisine farklı bir izlenim bırakan yarışmada ortaya çıkan skandal...

Acun Medya tarafından ekranlara gelen Survivor'da finale ise sayılı zaman kaldı. Her hafta farklı bir ismin adadan ayrıldığı yarışmada en son elenen isim Melis olmuştu. Melis'in elenmesiyle birlikte adada dengelerde değişmişti. Ortaya atılan bir gerçekse dikkatleri üzerine çekti. Meğer iki isim otel odasında...

Survivor'da yer alan Batuhan ve o isim yarışma başlamadan önce bir araya gelerek bir sözleşme imzalamış. Sözleşmenin maddelerine üstün körü değinen Batuhan şok etkisi yaratmıştı. İşin perde arkasındaki sır ise kısa bir süre önce ortaya çıktı. Bunun üzerin Acun Ilıcalı'nın iki ismi de kural ihlalinden dolayı diskalifiye edeceği iddia edilmeye başlandı.

hhjkkjkj.jpg (615×341)

Batuhan yaklaşık olarak 2 ya önce yaptığı bir açıklamada; "Benim İsmail abiyle aramızda bir kader birliği ve anlaşmamız var. Bu anlaşmamızda şöyle; biz onun buraya gelmeden önce oturduk konuştuk. İkimizde şampiyon olmak için varız ama şampiyonluk tek kişilik. Bizde o yüzden "Aramızdan şampiyonluk kelimesini kaldıralım" dedik ve "Bireysellik olana kadar birbirimize her anlamda destek olalım" dedik" sözlerini dile getirdi. Peki bu anlaşmanın alt maddeleri neler?

jjhjjk.jpg (609×349)

İddialara göre; İsmail ve Batuhan adaya giriş yapmadan hemen önce aynı otelde kaldılar. Otelde bir anlaşma yaparak; yarışma boyunca birlikte hareket ederek kendileri dışında ki yarışmacıları elemelerini sağlayacakları, bunun yanında birbirlerinin isimlerine ne olursa olsun yazmayacakları aktarıldı. Survivor Panorama ekibinin tartışmasına konu olan bu olayda ise İsmail'in fikri soruldu.

jkhjjh.jpg (601×342)

Medya