Survivor Reşat yürekleri sızlattı! Survivor'dan elendikten sonra ilk kez böyle bir açıklama yaptı! Olayın perde arkası ilk kez öğrenildi! Meğer Reşat...

Survivor Reşat yürekleri sızlattı! Survivor'dan elendikten sonra ilk kez böyle bir açıklama yaptı! Olayın perde arkası ilk kez öğrenildi! Meğer Reşat...

TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Survivor'da dengeler değişiyor! Survivor'dan birkaç hafta önce elenen Reşat açıklamasıyla içleri sızlattı.

"Yirmağa gideyrum" sözleriyle ünlenen sosyal medya fenomeni tam 2016 yılından beri Survivor'a katılmak için uğraşıyordu. 2021 yılının Gönüllüler takımında olmaya hak kazanan Reşat sakatlıklardan dolayı adada çok büyük sorunlar yaşamıştı. Peki, Reşat nasıl bir açıklama yaptı?

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan başarılı yarışmacı, son paylaşımıyla milyonların yüreklerini burktu. Adadan ayrıldıktan sonra ilk kez bir gönderi paylaşan başarılı oyuncu, açıklamasında Metin Kuş'a ve Acun Ilıcalı'ya da bir mesaj gönderdi.

rgtethtd.jpg (747×357)

Reşat sosyal medya hesabı üzerinden; “Yaklaşık 3.5 ay süren Survivor maceram ne yazık ki son buldu. Çok çalıştım, çok çabaladım, tüm şartları zorladım fakat bildiğiniz ve gördüğünüz üzere sakatlığa defalarca yenik düştüm. Biliyorum ki sizlerin de benim gibi beklentiniz büyüktü. Sakatlık nedeniyle beklentilerinizi karşılayamadığım için çok üzgünüm.” Sözlerine ise yine yürekleri burkacak bir şekilde devam etti.

0x0-survivor-sultan-resat-kimdir-survivor-sultan-resat-haciahmetoglu-kac-yasinda-nereli-ve-evli-mi-1611566743260.jpg (605×341)

“Yarışma boyunca daima yapıcı ve çözüm üretmeye çalışan biri oldum. Her zaman adada ve oyunlarda beklenenin fazlasını vermek için çabaladım. Zorlu ada ve yarışma şartlarına rağmen çok güzel dostluklar edindim. “Başta Acun Ilıcalı ağabeyim olmak üzere, yarışma boyunca yanımda olduğunuz için siz kıymetli destekçilerime, tüm takım arkadaşlarıma ve rakiplerime, Doktorum Metin Kuş’a, Acun Medya ve Survivor ekibine teşekkürü borç bilirim. Aranıza dönmek için sabırsızlanıyorum. Sakatlığım ve ağrılarım geçer geçmez döneceğim. Esen kalın” açıklamasını yaptı.

resat-kimdir14627477775ffcbf6f4f494.jpg (624×450)

Reşat'ın elenmesinde büyük etken olan Steven'a ise Reşat'ın en yakın arkadaşı Poyraz bir hamle yapmıştı. Reşat'ın elenmesinden sorumlu olarka gördüğü Steven'ı SMS birincisi olduktan sonra eleme konseyinde açıklayan Poyraz "Bence Reşat burada kalmayı hak eden kişiydi" sözlerini dile getirmişti.

Medya