Fahriye Evcen'in eşinden servet şov! Milyonlar bir araya gelip bir ömür çalışsa yine alamıyor! Twitter sadece bunu konuşuyor!

Fahriye Evcen'in eşinden servet şov! Milyonlar bir araya gelip bir ömür çalışsa yine alamıyor! Twitter sadece bunu konuşuyor!

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman dizisinde başrol olarak yer alan Burak Özçivit'ten servet şov! Asgari ücretli binlerce vatandaşın bir araya gelerek ömür boyu çalışmasıyla bile alınmayacak kadar pahalı olan aracıyla...

Hem Kuruluş Osman dizisinde hem de Altınyıldız gibi güçlü bir markanın reklam yüzü olarak çalışan Burak Özçivit, dikkatleri üzerinde topladı. Lüks araç beğenisiyle bilinen yakışıklı oyuncu, kısa bir süre önce araç koleksiyonuna bir yeni markayı daha ekledi. Oyunculuk performanslarıyla adından sıkça bahsettiren yakışıklı oyuncunun özel hayatı ise magazin gündemi tarafından yakından takip ediliyor.

Akıllıca yatırımlar yaparak parasının değerine değer katan yakışıklı oyuncu, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aldığı araçla birlikte gündeme bomba gibi düşen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in ödediği miktar ise dudakların uçuklamasına neden oldu. İşte Burak Özçivit'ten servet şov...

burak-oyzcyivit-3.jpeg (750×421)

2000 model Modena’sını kısa süre önce satan Burak Özçivit, 599 GTB F1 aracıyla dikkatleri üzerine çekti. Plakasıyla da odak noktası haline gelen Özçivit, oğlu Karan'ın sesli harflerini bir araya getirdi. Oğluna olan sevgisiyle bilinen yakışıklı oyuncunun bu hamlesi takdir toplarken aracı için ödediği miktar ağızları açık bıraktı.

burak-oyzcyivit-2.jpeg (750×403)

Bursa'ya istediği aracı elde etmek için giden Özçivit yeni Ferrari'si için toplamda 2 milyon 200 bin lira ödemiş. Asgari ücretli vatandaşların bir araya gelerek bir ömür boyu çalışmasıyla kazanacağı bu ücret ise ağızları açık bıraktı.

burak-oyzcyivit-1.jpeg (750×435)

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin