Fenerbahçe tribünleri Emine Bulut için siyaha büründü!

Fenerbahçe tribünleri Emine Bulut için siyaha büründü!

Fenerbahçe deplasman tribünü Medipol Başakşehir maçında, Kırıkkale’de eski kocası tarafından kızının yanında katledilen Emine Bulut için karartıldı.Fenerbahçe deplasman tribünü Medipol Başakşehir maçında, Kırıkkale’de...

Fenerbahçe deplasman tribünü Medipol Başakşehir maçında, Kırıkkale’de eski kocası tarafından kızının yanında katledilen Emine Bulut için karartıldı.

Fenerbahçe deplasman tribünü Medipol Başakşehir maçında, Kırıkkale’de eski kocası tarafından boğazından bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut cinayetine tepki için siyaha bürüdü.

Süper Lig’in 2. haftasında Medipol Başakşehir deplasmanına konuk olan Fenerbahçe’de sarı-lacivertli taraftarlar Emine Bulut’u unutmadı. Fenerbahçe tribün grupları, Kırıkkale’de eski kocası tarafından bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut için maçtan bir gün önce, deplasmana gelecek olanlara siyah giyinme çağrısında bulundu. Kendilerine ayrılan bölümü dolduran Fenerbahçeli taraftarların tamamına yakını siyah tişörtlerle Emine Bulut cinayetine tepki gösterdi.

Diğer yandan sarı-lacivertli futbolcular ısınmaya çıkarken ‘Emine Bulut’ yazılı siyah tişörtler giydi.