Fenerbahçe'den transfer bombası!

Fenerbahçe'den transfer bombası!

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir'li yıldız oyuncuyu ikna etti. Emre Belözoğlu'nun sürdürdüğü transfer görüşmelerinin önümüzdeki hafta mutlu sonla tamamlanması bekleniyor.

Devre arası transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe'de bombalar üst üste patlayacak. Yıllardır Başakşehir’den Edin Visca'yı almak isteyen sarı-lacivertliler, bu transferde sona hiç bu kadar yakın olmamıştı.

Emre Belözoğlu'nun sürdürdüğü transfer görüşmelerinin önümüzdeki hafta mutlu sonla tamamlanması bekleniyor. Başakşehir kulübü daha önce Visca'yı satmayacağını açıklasa da oyuncunun tavrı her şeyi değiştirdi.

OYUNCUNUN TAVRI ÖNEMLİ

Başakşehir CEO'su Mustafa Eröğüt, "Satmayı planladığımız herhangi bir futbolcumuz bulunmamaktadır" ifadesini kullanmıştı.

Fakat Visca’nın Fenerbahçe’de oynama isteğiyle birlikte durum değişti. Önceki yılların aksine şampiyonluk yarışında gerilerde kalan İstanbul temsilcisinin bu sebeple Visca'nın gidişine izin vermesi bekleniyor. Transferde bonservis bedeli haricinde Deniz Türüç'ün tapusunun verilmesi de söz konusu. Fenerbahçe, Edin Visca transferinde mutlu sona yaklaştı.

(AKŞAM)

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor