Flaş iddia! 'Arınç ve çok sayıda AKP’li DEVA Partisi’ne geçecek'

Flaş iddia! 'Arınç ve çok sayıda AKP’li DEVA Partisi’ne geçecek'

Gazeteci Sabahattin Önkibar, kendisine ait youtube kanalında paylaştığı videoda YİK üyeliğinden istifa eden fakat AKP'den henüz istifa etmeyen Bülent Arınç ve bazı AKP'liler hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

 

Gazeteci Sabahattin Önkibar, kendisine ait youtube kanalında paylaştığı videoda YİK üyeliğinden istifa eden fakat  AKP'den henüz istifa etmeyen Bülent Arınç ve bazı AKP'liler hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. 

''DEVA PARTİSİ'NE KATILMASI KUVVETLE MUHTEMEL''

Arınç'ın, iktidarı zorlayan açıklamalarının devam edeceğini söyleyen Gazeteci Sabahattin Önkibar, "Bülent Arınç'ın Ali Babacan'ın DEVA Partisine katılması kuvvetle muhtemeldir" açıklamasında bulundu.

Gazeteci Sabahattin Önkibar'ın çarpıcı iddiaları şu şekilde: "Bülent Arınç'ın yakın gelecekte AK Parti'den kopması muhtemeldir. Bu kopma istifa şeklinde olmayacak, AK Partinin onu ihraç etmesi şeklinde olacak. Bülent Arınç'ın ihraç edilmesi sadece AK Parti'de vekil olan oğlunun değil, aynı zamanda çok sayıda milletvekilininde bu partiden ayrılmasına vesile olacak. Bülent Arınç'ın Abdullah Gül ile beraber olması ve Ali Babacan'ın DEVA Partisine katılması kuvvetle muhtemeldir." 

Politika