Flaş! Somer Şef'in yeni sevgilisi hakkında yaptığı açıklamalar deprem etkisi yarattı!

Flaş! Somer Şef'in yeni sevgilisi hakkında yaptığı açıklamalar deprem etkisi yarattı!

Somer Siviroğlu ekranların seyredilen ve beğenilen yarışması Masterchef Türkiye’de jüri üyesi olarak kariyerine devam ediyor. Her bölümü rekor düzeyde izlenen Masterchef yarışmasının sevilen jürisi hakkında ortaya atılanlar deprem etkisi yaratmıştı.

Aldatma hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Somer Sivrioğlu yer aldığı bir Youtube kanalında ise soruları soran Hakan Bey röportajın bir kısmında “Yüzüne karşı soramadığımız, arkasından konuşacağımız sorular için şimdi sırt sırta verdik!” dedi ve milyonlarca kişinin aklındaki o soruları sormaya başladı.

HERKES MERAK EDİYOR

somer2.jpg

İlk sorduğu soru ise herkesin merak ettiği sorulardan biri oldu ve Acun Ilıcalı’nın nasıl bir patron ve lider olduğunu sordu. Masterchef yarışmasının en sevilen isimlerden Somer Şef ise bu soruya “Ben çok severim Acun Ilıcalı’yı. Fakat komik olan durum şu, sanki her zaman yanımızdaymış gibi haberler çıkıyor.

Programda ben Acun Ilıcalı’yı bu yıl toplasan 1 saat falan görmüşümdür. İyi ya da kötü patron demem için zaman geçirmem gerekir ama o kadar zaman geçirmedim. Ama ekibi için şunu çok iyi bir şekilde diyebilirim ki ekibi mükemmel, bizlerde şanslı insanlardan biriyiz.” Diyerek açıklamasını yaptı.

somer1-001.jpg

İlgili Haberler
Yaşam