Flash TV geri dönüyor!

Flash TV geri dönüyor!

Efsane eğlence kanalı Flash TV, 2019 yılının mart ayında yayın hayatını sonlandırmak zorunda kalmıştı. Flash TV'nin yeniden yayına gireceği öğrenildi.

Medyakoridoru'nun özel haberine göre; 2019 yılının mart ayında 28 yıllık yayınını hükümetten gelen baskılar sonucu sonlandırmak zorunda kalan Flash TV'nin yeniden yayına başlayacağı öğrenildi.

Medyakoridoru'nun konuştuğu Flash TV'nin sahibi iş insanı Ömer Göktuğ; haberimizi doğrularken, şu an için hazırlık sürecinde olduklarını ve temmuz ayı gibi yayında olmayı planladıklarını söyledi. Ayrıca kanalın "eğlence" formatında geri döneceği de edinilen bilgiler arasında.

Mart 2019'da yayınını sonlandıran Flash TV yönetimi, şu açıklamayı yapmıştı:

"Uzun süredir yaşadığımız ve artık çekilmez hale gelen baskılar nedeniyle bir süre sesimizi kısıyoruz. İktidar sahiplerinin hukuk tanımaz uygulamaları, idari ve siyasi baskılar dayanılmaz hal aldı. Tüm çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın zarar görmesini önlemek ve 28 yıllık televizyonculuk tarihimize gölge düşürmemek için yayınlarımıza bir süre ara vermek kararımızı kamuoyuna duyururuz"

Medya