Galaxy Buds Pro 2 tasarımı kesinleşti

Galaxy Buds Pro 2 tasarımı kesinleşti

Samsung, ezeli rakibi Apple’ın ardından en çok kablosuz kulaklık satan ikinci şirket konumunda. Bu başarısını borçlu olduğu Galaxy Buds serisine yeni bir model dahil edecek olan teknoloji şirketi, bir süredir Galaxy Buds Pro 2 modeli üzerinde çalışıyor.

Bugüne kadar sızdırılan bilgilerden yola çıktığımızda, Samsung tarafından yeni kablosuz kulaklık modelinin Temmuz ayının başlarında tanıtılacağını söyleyebiliriz. Bununla birlikte, şu ana kadar Galaxy Buds Pro 2’nin standart özelliklerinin dışında ne gibi yeniliklere sahip olduğu konusunda herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Bu nedenle, yeni kablosuz kulaklık modelinin detaylı özelliklerini öğrenebilmek için, biraz daha beklememiz gerekiyor.

realme narzo 30 5G ve realme Buds Q2 fiyatı lansman öncesinde sızdırıldı

Galaxy Buds Pro 2 tasarımı kesinleşti

Öte yandan bugün paylaşılan bir görsel, Samsung Galaxy Buds Pro 2’nin nasıl bir tasarıma sahip olacağını öğrenmemizi sağladı. Söz konusu görsele baktığımız zaman, aslında tasarım olarak bir önceki modelden çok da farklı bir çizgisinin bulunmadığı anlaşılıyor. Eğer renk seçenekleri olarak sadece bu sızdırılan görseldekiler olacaksa, Samsung Galaxy Buds Pro 2’nin siyah, gümüş gri ve gök mavisi renk seçenekleriyle geleceğini söyleyebiliriz.

Redmi AirDots 3 Pro, bazı pazarlarda POCO Pop Buds ve Redmi Buds 3 Pro olarak piyasaya sürülebilir

Son olarak yeni kablosuz kulaklık modelinin satış fiyatı hakkında da bilgi verelim. Duyum kanalları tarafından ortaya atılan iddialara göre, Temmuz ayının başlarında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Buds Pro 250 ila 300 dolar arasında bir fiyatla satışa sunulacak.

Kripto para piyasası erimeye devam ediyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji