Galaxy Note 10 için One UI 2.0 Beta testleri bugün başladı

Galaxy Note 10 için One UI 2.0 Beta testleri bugün başladı

İngiltere, Fransa, Almanya, Güney Kore ve Amerika’da Android 10 ’u amiral gemisi modellerinde test eden Samsung, bugün Note 10 için düğmeye bastı.

Android 10 güncellemesi için elini çabuk tutan Samsung, geçtiğimiz günlerde Galaxy S10 ailesi için belli başlı ülkelerde Beta testlerine başlamıştı. İngiltere, Fransa, Almanya, Güney Kore ve Amerika’da Android 10 ’u amiral gemisi modellerinde test eden Samsung, bugün Note 10 için düğmeye bastı.

Galaxy S11 Space Zoom özelliğiyle gelecek

Galaxy Note 10 için One UI 2.0 arayüzü için testlerine başlayan Samsung, halka açık test politikasına da bugün start vermiş oldu. Play Store’da yer alan Samsung Members uygulaması ile bu süreci başlatan Güney Koreli firma, yeni arayüz ile daha akıcı bir deneyim sunuyor.

Galaxy Note 10 için One UI 2.0 beta testlerine nasıl katılınır?

  • Samsung Members uygulamasını Google Play Store‘dan indirin.
  • Uygulamaya Samsung hesabınız ile giriş yaptıktan sonra, Bildirimler bölümüne gidin ve başvuru yapmak için “Kullanıcı Arayüzü Beta Program Kaydı” seçeneğini seçin.
  • Kaydolduktan sonra; indir ve yükle seçeneği için Ayarlar’a ve ardından Yazılım Güncelleme’ye gidin.
  • Bu bölümden One UI 2.0 arayüzünü indirebilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri uyguladıktan sonra One UI 2.0’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak Beta testine başlamadan önce telefonunuzun yedeğini almayı sakın unutmayın. Aksi durumda yaşanacak bir aksilikte tüm verilerinizi kaybedebilirsiniz.

Galaxy Note 10 için One UI 2.0 Beta

Bilim Teknoloji