Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold4 modellerinin çalışmalarında sona yaklaştı

Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold4 modellerinin çalışmalarında sona yaklaştı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, uzun bir süredir yeni katlanabilir akıllı telefon modellerinin üzerinde çalışıyor. Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 isimleriyle piyasaya sürülecek olan iki yeni amiral gemisinin birçok özelliği bugüne kadar sızdırıldı.

Buna göre özellikle Galaxy Z Flip 4’ün ikinci ekranının selefine göre büyümüş olması, Samsung’un eleştirileri dikkate aldığı şeklinde yorumlandı.

Galaxy Z Fold 4

Öte yandan Samsung Galaxy Z Fold 4’de ise, telefonun biraz daha kısa olduğu ancak buna rağmen daha geniş bir iç ekranının bulunduğu anlaşılıyor. Ancak tüm teknoloji dünyasında tek bir beklenti var o da katlandığı zaman oluşan çizgi izinin azalması.

Galaxy Z Fold 4

Yeni MacBook Air’ın çıkışı ertelenebilir

Bugüne kadar sızdırılan görsellerde katlanma izinin gözle görülür biçimde azaldığı görülüyor ancak gerçekten bu konuda bir aşama kat edilip edilmediğini zaman gösterecek. Bununla birlikte tüm bu sızıntıların gerçek olup olmadığını öğrenmek için artık uzun zamanlar beklememize de gerek yok.

Galaxy Z Fold 4

Bugün sızdırılan son bilgilere göre Samsung, hem Galaxy Z Flip 4 hem de Galaxy Z Fold 4’ün yazılım geliştirme süreci için düğmeye bastı. Önceki yıllardan fazlasıyla tecrübeli olduğumuz bu durum, artık telefonun donanım anlamında bütün sorunlarının çözüldüğünü ve telefonun çıkış tarihine oldukça kısa bir zaman kaldığını gösteriyor. Belki de önümüzdeki birkaç hafta içerisinde, bu akıllı telefonlara ilişkin resmi açıklamaları görebiliriz, kim bilir?

Yeni MacBook Air’ın çıkışı ertelenebilir