Gani Müjde, "Koronaya çözüm için Bill Gates" tutuklansın diyen Hakan Ural'ı tiye aldı

Gani Müjde, "Koronaya çözüm için Bill Gates" tutuklansın diyen Hakan Ural'ı tiye aldı

Gani Müjde, koronavirüse çözüm olarak Bill Gates'in tutuklanmasını öneren Hakan Ural'a esprili bir paylaşımla cevap verdi.

Önceki haftalarda koronavirüse yakalanan hastanede tedavi gördükten sonra virüsü yenen Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüsün çözümü için Bill Gates'in tutuklanması gerektiğini söyledi.

"BILL GATES'İ TUTUKLAYIP PAZARLIK YAPIN"

Instagram hesabından paylaşım yaparak dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı çözüm önerisi sunan Ural, "Koronavirüse çözüm önerim: Bill Gates'i acil neredeyse bulup tutuklayın. Kapatın. Sağlam bir pazarlık yapıp, asgari müşterekte ne istiyorsa anlaşın bitsin bu çile usandık, bıktık" ifadelerini kullandı.

ural.jpg

GANİ MÜJDE TİYE ALDI

Ünlü yazar Gani Müjde de Hakan Ural'ın gündem yaratan bu sözlerine sessiz kalamadı. Photoshopla Bill Gates'in fotoğrafını tutuklanan bir adamın yüzüne koyan Müjde, "Hakan abi paket tamam. Bill Gates'i tutukladık, koronayı bitireceğiz evvelallah. Yozgat'tan arsa, Bağcılardan iki daire verdik kabul etmedi. Şerifali'den de iki dükkan istiyor. Pazarlık sürüyor" diye not düştü.

gani.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin