Gani Müjde’den Erdoğan’dan ödül alan Alanson’a: Ben de bahçeye işemesini unutmayacağım!

Gani Müjde’den Erdoğan’dan ödül alan Alanson’a: Ben de bahçeye işemesini unutmayacağım!

Gani Müjde, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden ödül aldıktan sonra, "Bu ödülü ömrümün sonuna kadar saklayacağım" diyen Mazhar Alanson ile ilgili bir anısını anlatarak tepkisini gösterdi.Erdoğan'dan ödül alan Mazhar...

Gani Müjde, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden ödül aldıktan sonra, "Bu ödülü ömrümün sonuna kadar saklayacağım" diyen Mazhar Alanson ile ilgili bir anısını anlatarak tepkisini gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülleri Töreni'nde müzik alanında ödül kazanan MFÖ'nün solisti Mazhar Alanson, ödülünü AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın elinden aldıktan sonra, "Hemen hemen evde hiç ödül görünmüyor bende. Ama bu ödülü ömrümün sonuna kadar saklayacağım" ifadelerini kullandı.

Yönetmen, senarist ve karikatürist Gani Müjde, gündeme oturan ve eleştirilere sebep olan bu söylemin ardından Alanson ile ilgili bir anısını anlattı.

Müjde'nin Twitter hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde:

"Ben de çekime kafası iyi gelen Mazhar'ın reklam arasında gidip Divan Palmira'nın bahçesine işemesini ve bahçeye bakan balkonlu odalardan gelen çığlıkları hiç unutmıyıcam."

Politika