Gerard Pique tarafından aldatılan Shakira ilk kez konuştu

Gerard Pique tarafından aldatılan Shakira ilk kez konuştu

Barcelona'nın yıldız futbolcusu Gerard Pique tarafından aldatılan ve 12 yıllık beraberliğini sonlandıran dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, sessizliğini bozdu.

İki çocuklarıyla beraber 12 yıldır mutlu bir aile tablosu oluşturan Shakira ve Gerard Pique geçtiğimiz aylarda olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Pique’nin Shakira’yı 23 yaşındaki bir öğrenci ile aldattığı ortaya çıkmıştı.

BİTEN İLİŞKİSİ HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU

Bugüne kadar ayrılık hakkında konuşmayan 45 yaşındaki Shakira ilk kez biten ilişkisi hakkında sessizliğini bozdu. Shakira, Elle dergisinin Ekim sayısında Pique ile ayrılığı hakkında konuştu. Shakira, Pique'nin, kendisini genç bir kadın ile aldatması hakkında yorum yapmamayı tercih etti.

Shakira, şu ifadeleri kullandı:

“Ah, bu konuda kişisel olarak konuşmak gerçekten zor, bu durumu bir röportajda ilk kez ele alıyorum. Sessiz kaldım ve her şeyi sindirmeye çalıştım. Ve evet, bunun hakkında konuşmak zor, özellikle de hâlâ bunu yaşadığım için, halkın gözü önünde olduğum için ve ayrılığımız normal bir ayrılık gibi olmadığı için. Bu yüzden sadece benim için değil, çocuklarım için de zor oldu. İnanılmaz derecede zor.”

“ÇOCUKLARI KORUMAYA ÇALIŞIYORUM”

Aldatıldığı için ilişkisini sonlandırmak zorunda kalan Shakira, bu durumun çocukları etkilememesi için çok çaba harcadığını belirtiyor: “Yani zor. Ve durumu çocuklarımın önünde yaşamamaya ve onlardan saklamaya çalıştım. Bunu yapmaya ve onları korumaya çalışıyorum çünkü bu benim hayattaki bir numaralı görevim. Ama sonra okulda arkadaşlarından bir şeyler duyarlar ya da internette nahoş haberlerle karşılaşırlar ve bu sadece onları etkiler.”

“HER ŞEYİMİ BU İLİŞKİYE VEDİM”

Röportajda ünlü şarkıcıya aldatıldığını nasıl anladığı sorulduğunda ise pek cevap vermek istemiyor:

“Bence bu ayrıntılar bir şekilde paylaşılamayacak kadar özel, en azından şu anda. Her şey çok yeni. Sadece sahip olduğum her şeyi bu ilişkiye ve aileme verdiğimi söyleyebilirim.”

Ardından da çocukları okula başlamadan önce göçebe bir hayat yaşadığını, müzik kariyeri için ABD’ye taşınmak yerine Pique’nin futbol kariyeri için Barselona’ya yerleştiklerini anlatıyor:,

“İkimizden birinin bu çabayı göstermesi ve fedakarlığı yapması gerekiyordu. Ve yaptım. Kariyerimi ikinci plana attım; futbol oynaması ve şampiyonluklar kazanması için onu desteklemek için İspanya’ya geldim. Bunun sayesinde de çocuklarım şimdiki annelerine sahip oldular. Onlarla aramızdaki kırılmaz ve bizi ayakta tutan inanılmaz bir bağ var. Tüm söyleyebileceğim bu.”

“HAYATIMIN EN KARANLIK DÖNEMİ”

Shakira ayrıca, babasının rahatsızlığı yüzünden hastaneye götürülmesinin kendisi ve oğulları için ne kadar zor olduğundan da bahsetti:

“Elimden geldiğince durumu onlardan saklamaya çalışıyorum. Ebeveynlerinin ayrılığını sindirmeye çalışan iki çocuk için gerçekten üzücü. Ve bazen tüm bunların kötü bir rüya olduğunu ve bir noktada uyanacağımı hissediyorum. Ama hayır, gerçek. Ve tüm bunlar, babam yoğun bakımdayken yaşandı. Dediğim gibi, bu muhtemelen hayatımın en karanlık saati. Ama sonra, dünyanın dört bir yanındaki zorluklardan geçen, benimki kadar kötü, benimki kadar zor veya daha kötü durumda olan tüm kadınları düşünüyorum.”