Gittiği evlerin banyolarına gizli kamera takan tesisatçının cezası belli oldu

Gittiği evlerin banyolarına gizli kamera takan tesisatçının cezası belli oldu

Britanya’da, tamirat için gittiği evlerin banyolarına gizli kamera yerleştiren tesisatçı bir yıl hapis cezasına mahkum edildi.

Diken’in haberine göre Nottingham kentinde yaşayan James Hulme (57), Haziran 2018’de bir kadının evine kamera yerleştirince foyası ortaya çıktı. Kamerayı bulan kadın polise şikayet etti. Hulme’nin bu kadın dışındaki başka müşterilerinin de banyosuna kamera sistemi yerleştirdiği anlaşıldı.

Çocuk ve hayvanlarla ilgili istismar içerikli görüntüler bulundu

Evine baskın yapan polis, bilgisayarında 302 adet ‘uygunsuz çocuk fotoğrafı’ ve insanların hayvanlarla cinsel ilişkiye girdiğini gösteren görüntüler buldu. Tutuklanan Hulme hakkında dava açıldı. Hulme polise ifade verirken beş-altı müşterisini yerleştirdiği kameralar aracılığıyla izlediğini, bunu cinsel ihtiyacını karşılamak amacıyla yaptığını söyledi. ‘

Çocuk istismarı suçlamasını reddetti, 1 yıl hapis cezası aldı

Çocuk istismarı’ suçlamalarını ise reddetti. Bir yıl hapis cezası veren Nottingham Kraliyet Mahkemesi’nin hakimi, “Umarım bu ceza sadece Hulme’in mağdur ettiği kişileri bir nebze olsun teselli etmenin yanı sıra başkalarına da uyarı niteliğinde olur” ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya