Goat Simulator 3, Summer Game Fest gösterisinde duyuruldu

Goat Simulator 3, Summer Game Fest gösterisinde duyuruldu

Serinin hayranlarının bekleyeceği gibi, bu bir açık dünya macera oyunu olacak. Goat Simulator 3 ile yeni alanlar, meydan okumalar ve etkinliklerle dolu San Angora adasında yepyeni etkinlikler olacak.

Dört oyunculu seçenek ve çevrimiçi işbirliği de eklenecek. Yedi mini oyunda adayı birlikte keşfedebilecek ve kafa dağıtabileceksiniz. Keçinizi yeteneklerini geliştiren teçhizatla özelleştirebileceksiniz. Bu yıl oyun severler açısından gerçekten benzersiz bir yıl oldu diyebiliriz. Bir çok oyun PS ve bilgisayar sürümleri ile karşımıza çıktı.

Goat Simulator 3 PC, Xbox ve PlayStation'a geliyor!

En son Call of Duty’nin de yeni sürümünün gelmesiyle oyun severler daha güzel bir yıl geçiriyor diyebiliriz. God of War gibi klasiklerin de diğer sürümlerinin eklenmesi oyun severler için bambaşka kapılar açtı. Goat Simulator 3 oyununa ek olarak The Last of Us Part I remake 2 de Eylül’de PS5’e geliyor. Orijinal The Last of Us’ı PS5’inizde oynamak için PS4 dönemi grafikleriyle yetinmek zorunda kalmayacaksınız.

PlayStation Direct çevrimiçi mağazası, The Last of Us Part I’in yeniden yapımının 2 Eylül’de PS5’e geleceğini ve bir PC sürümünün “geliştirilmekte” olduğunu erkenden açıkladı. Çok fazla ayrıntı olmasa da, bunun büyük bir görsel yükseltmeyi temsil ettiği açık, bu sadece bir performans yaması veya rötuş olmayacak. Ayrıca daha iyi dövüş, kontrol, keşif ve erişilebilirlik özelliklerine sahip “modernleştirilmiş” oyun mekaniklerini de gelecek.

Netflix Cyberpunk 2077 anime serisi fragmanı yayınlandı

Teknoloji