Görme engelli eşini bayıltana kadar darp etti! Çocukları o anları kaydetti

Görme engelli eşini bayıltana kadar darp etti! Çocukları o anları kaydetti

Bingöl'ün Karlıova ilçesine bağlı Gameşan köyünde yaşayan Hasan E. isimli erkek, evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar dövdü.Şahsın çocuklarının çektiği şiddet görüntüleri sosyal medyada tepkiye neden olunca jandarma tarfından gözaltına alındı.

Hasan E. çocuklarının gözleri önünde ve çığlıklarına aldırmadan eşini bayıltana kadar döverken, o anlar çocuklardan biri tarafından cep telefonu kamerası ile kayda alındı. Annelerinin bayıldığını gören çocuklardan birinin, babasına elindeki sopa ile karşılık vermesi de görüntülere yansıdı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yıllarca sistematik olarak şiddet gören S.E.’nin 2 Ağustos'ta Hasan E. tarafından bayılana kadar şiddete maruz bırakılması, kızı tarafından kayıt altına alınıp sosyal medyada paylaşılınca soruşturma başlatıldı. Görüntülerde, yerde baygın halde görülen kadının, evli olduğu Hasan E.’nin fiziki şiddetine maruz kaldığı görülüyor. Görüntünün devamında şiddeti engellemeye çalışan 3 kız çocuğu da Hasan E.’nin şiddetine maruz bırakılıyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler üzerine Hasan E.’nin dün akşam jandarma tarafından gözaltına alındı.

Etiketler :