Habertürk'ten ayrılan Didem Yılmaz'ın yeni ekibinde Müge Anlı detayı

Habertürk'ten ayrılan Didem Yılmaz'ın yeni ekibinde Müge Anlı detayı

Pelikan grubunun hedefindeki Didem Yılmaz Habertük'ten ayrılmıştı. Müge Anlı'nın programının kaldırılmasının tazminatsız bir çok isim işten çıkarılmıştı. Yılmaz o isimleri unutmadı.

Pelikan grubunun hedefindeki Didem Yılmaz Habertük'ten ayrılmıştı.  
Müge Anlı’nın sunduğu programın yayınlarının durdurulmasının ardından yapımcı, 50 kişilik ekibin işine son vermişti.  

Müge Anlı'nın programında işten çıkartılan bazı çalışanlar Didem Arslan Yılmaz'ın Show TV'de hazırladığı Vazgeçme programına dahil olacak. 

Yılmaz’ın ekibindeki Müge Anlı detayı dikkat çekti

Show TV ekranlarında sunmaya hazırlandığı Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme programıyla ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’e rakip olmaya hazırlanan Yılmaz’ın ekibindeki Müge Anlı detayı dikkat çekti.

Show TV’de sunmaya hazırlandığı program ile ATV ekranlarının reyting rekortmeni Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı’ya rakip olmaya hazırlanan Didem Arslan Yılmaz’ın ekibinde Müge Anlı’nın 3 ay önce işten çıkartılan eski çalışanlarından bazılarının ve  Anlı’nın kardeşim dediği ve sağ kolu olarak bilinen Kebriye Koç’un da yer aldığı ortaya çıkmıştı.

Yeniçağ'dan Tolga Şahin'in haberine göre; ellerindeki hazır dosyalarla birlikte yeni başlayacak programa hazırlanan ekipte, Müge Anlı’nın işten çıkartılan eski çalışanları olan kameramanlar ve haber araştırma ekibi yer alıyor.

Ekipteki bazı isimler ise şunlar: Özden, Gökhan, Tuğçe, Gizem.

Etiketler :