Hakan Altun sağlık durumu hakkında konuştu

Hakan Altun sağlık durumu hakkında konuştu

Önceki ay rahatsızlık geçiren ve kısa sürede sağlığına kavuşan sanatçı Hakan Altun, önceki gün Nişantaşı’nda bulunan Amerikan Hastanesi’ne geldi. Altun, sağlık durumu ve tatil planı hakkında konuştu

Şarkıcı Hakan Altun, geçtiğimiz ay ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programının çekimleri sırasında rahatsızlık geçirmişti. Ekip arkadaşları tarafından hastaneye kaldırılan Hakan Altun, doktorlar tarafından beyin ameliyatına alınmış ve 5 gün yoğun bakımda tutulmuştu.

İstanbul’daki evinde istirahate çekilen Altun, önceki gün rutin kontrolleri için Nişantaşı’nda bulunan Amerikan Hastanesi’ne geldi.

Gerekli kontrollerin ardından hastaneden ayrılan ünlü şarkıcı, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Hakan Altun, “Rutin kontrolüme geldim. Herhangi bir sıkıntı yok. Kendimi iyi hissediyorum.” dedi. 

"BODRUM'A GİDECEĞİM"

Bir süre daha dinleneceğini ve sahnelerden uzak kalacağını ifade eden Altun, “Doktorlar biraz daha dinlenmemi istiyor. Bir süre daha buradayım. Önümüzdeki hafta Bodrum’a gideceğim” diye konuştu.

Etiketler :