Hande Erçel aşkını itiraf etti, Kerem Bürsin reddetti

Hande Erçel aşkını itiraf etti, Kerem Bürsin reddetti

Fox tv’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrollere hayat veren Hande Erçel ve Kerem Bürsin safhasında günden güne yeni gelişmeler yaşanıyor.

Son zamanların kuşkusuz en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Hande Erçel ve Kerem Bürsin uyumları ve başarılarıyla herkesi kendilerine büyülemeyi başarıyor. Çiftin bu halleri dikkatlerden kaçmazken uzun süredir paylaşım yapmamaları da tüm dengeleri değiştirdi. Milyonlarca kişi bunun sebebini tamamen çıkan aşk iddialarına bağladı. Fakat her şeye rağmen Hande Erçel’den itiraf gecikmedi.

Uzun zamandır gündemde olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı sonunda netlik kazandı. Ünlü oyuncular her seferinde haklarında çıkan aşk iddialarını yalanıyor ve bu konunun artık sonlanması gerektiğini düşünüyorlardı. Beklenen son kötü bir son olsun istemeyen kitleye kötünün de kötüsünde bir haber geldi. Hande Erçel’in aşk itirafını Kerem Bürsin reddetti!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında neler oluyor?

Sen Çal Kapımı dizisinin setinden yapılan paylaşım tüm dengeleri değiştirdi. Hande Erçel’in, “Eda çok aşık Serkan’a ya, çok aşık… Ne yapacak?” sözlerini dile getirmesinin ardından Kerem Bürsin’in, “Ever artık yeter! Yeni kurallar var, aşk yasak!” ifadelerine yer verdi. Aşk itirafını reddeden yakışıklı oyuncu tüm dikkatleri üzerine çekti.

Hande Erçel’in hayat verdiği Eda karakterinin Serkan’a çok aşık olduğunu söyleyen güzel oyuncu, tüm dikkatleri üzerine çekti. Beklenen itiraf geldi ama Hande Erçel’den Kerem Bürsin’e değil, Eda’dan Serkan’a geldi. Bu detayın ardından binlerce kişi hayal kırıklığına uğradı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv