Hande Erçel mini şortu ve sütyeniyle pişti oldu, sosyal medya ikiye bölündü! Servet değerindeki kıyafetleri olay yarattı! Sosyal medya yanıyor!

Hande Erçel mini şortu ve sütyeniyle pişti oldu, sosyal medya ikiye bölündü! Servet değerindeki kıyafetleri olay yarattı! Sosyal medya yanıyor!

Sen Çal Kapımı dizisinin güzel oyuncusu olan Hande Erçel ve Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakteriyle karşımıza çıkan Pınar Deniz pişti oldu. Servet değerindeki kıyafetleri giyen iki isimde çok sevildi ama bu rekabetin kazananı ise hayranlarını...

Sevilerek takip edilen Hande Erçel’in her yaptığı olay oluyor. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran ismin paylaşımları ise gündeme bomba gibi düşüyor. Sevilen iki ismin paylaşımları ise sosyal medyada beğeni ve yorumlara neden olmuştu. Hande Erçel mini şortu ve sütyeniyle 3,4 milyon beğeni alırken Pınar Deniz ise 167 bin beğeni almıştı. Pınar Deniz’in bu kadar düşük beğeni almasının asıl sebebi ise Hande Erçel’in 21 milyon olduğunu unutmamak lazım…

Sevilerek takip edilen iki ismin fotoğrafını bir araya getiren bir Instagram sayfası daha öncede aynı elbisenin kırmızı rengini giyen Pınar Deniz’i ve sarı rengini giyen Hande Erçel’in fotoğrafını paylaşarak “Hangisine daha çok yakışmış?” diyerek sormuştu. Hande Erçel ise bu fotoğrafın kazananı olmuştu.

tgedhfyyrfg.jpg

Sevilen isimlerin sütyenli ve mini şortlu paylaşımları sosyal medyanın ve magazin dünyasının gündemine bomba gibi düştü. Her paylaşımıyla olay olan Hande Erçel ve güzel oyuncu Pınar Deniz'in ise giydikleri kıyafetin 3.400 TL olması da şok etkisi yarattı. Binlerce kişi "Bu kadar para ödemekte biraz şov" yorumlarını yaptılar.

handeee.jpg

Hande Erçel ve Pınar Deniz’in dikkat çeken paylaşımlarını bir fotoğrafta getirerek; “Sizce kim daha iyi taşımış?” notu düşüldü. Bir öncekinde Hande Erçel daha çok sevilmişti fakat bu sefer Pınar Deniz daha güzel bulundu. %52 oy alan Pınar Deniz’in hayranları ise bu paylaşımı çok beğendiler.

epr2r-oxiailnds.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin