Hande Erçel paylaştı, Kerem Bürsin yandı tutuştu! İki fotoğraf paylaştı olanlar oldu! Güzelliğine kayıtsız kalan tek bir kişi bile yok!

Hande Erçel paylaştı, Kerem Bürsin yandı tutuştu! İki fotoğraf paylaştı olanlar oldu! Güzelliğine kayıtsız kalan tek bir kişi bile yok!

Sen Çal Kapımı dizisinin başrolünde yer alan Hande Erçel, sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Her paylaşımıyla ilgi gören Hande Erçel, Kerem Bürsin'le birlikte gittiği Maldivler tatilinden paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Sen Çal Kapımı dizisinin final yapmasıyla birlikte sete ara veren oyuncular ve set çalışanları yeniden ekranlara dönene kadar tatil yapıyorlar. Hande Erçel ve Kerem Bürsin ise tatillerini Maldivler'de geçirerek, aşklarını da duyurmuşlardı. Aralarındaki uyum yüzünden sık sık isimleri aşk dedikodularına karışan iki ismin en sonunda havalimanında el ele kameralara yakalanarak bu iddialara cevap vermişlerdi.

Sosyal medyada sık sık güzelliği ve fiziğiyle gündeme gelen Hande Erçel, 21 milyonu aşkın takipçiye ulaşmıştı. Maldivler tatilinden hemen sonra hızla takipçisi artmış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Sevilen oyucunun sosyal medya hesabından yapmış olduğu son paylaşım ise Kerem Bürsin'in yanıp tutuşmasına neden olacak cinsten...

handeercel.jpg

Yıldız emojisi koyarak bir paylaşım yapan güzel oyuncu, 2 milyonu aşkın beğeniyi saatler içerisinde aldı. Sahil kenarında üzerinde hardal renkli bikinisiyle paylaşım yapan Erçel'in her detayından güzellik adeta fışkırdı! Kerem Bürsin ise bu fotoğrafa kayıtsız kalmadı ve beğeni butonuna o da bastı!

handeercel-3.jpg

Güzel yüz hattının hemen yanında düzgün fiziğini de üstten çekmiş olduğu fotoğrafla bir kez daha gösteren güzel oyuncu, kısa sürede dikkatleri üzerine topladı. Binlerce hayranından "Çok güzelsin be Hande!", "Kerem Bürsin yatsın kalksın dua etsin lütfen" gibi birçok yorum aldı.

handeercel-kerembursin-elele.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin