Hande Erçel'in en yakın arkadaşından skandal görseller! Öyle bir değişim yaşamış ki, milyonlar "Estetik" diyor! Neler oluyor?

Hande Erçel'in en yakın arkadaşından skandal görseller! Öyle bir değişim yaşamış ki, milyonlar "Estetik" diyor! Neler oluyor?

FOX TV'de reyting kurbanı olmuş Çocukluk dizisinin başrolünde oynayan ve Hande Erçel'in çok yakın arkadaşı olan Burcu Özerk'in skandal görselleri ortaya çıktı. Sevilen oyuncunun görsellerini görenler ise büyük bir şok içerisinde kaldı.

Hande Erçel ile Güneşin Kızları dizisinde tanışan ikili bir döneme güzellikleriyle damgasını vurmuşlardı. İkilinin adı sık sık bir araya gelirken güzelliklerinden bahsetmeyen kişi yok denecek kadar azdı. Çocukluk dizisinin başladığını ve arkadaşının oynadığını paylaşım yaparak duyuran Hande Erçel, dikkatleri üzerine çekmişti.

31 yaşında olmasına rağmen yaşını asla belli etmeyen güzel oyunculardan bir olan Burcu Özberk'in estetikli halleri adı altında bir iddia gündeme geldi. Hayranları bir estetik olmadığını iddia ederken birçok kişi ise çene ve burnunu yaptırdığını iddia etti. Peki, söz konusu olan o fotoğraf neydi?

maxresdefault.jpg (800×450)

Tam kapanmanın başladığı günlerde kendisini Ege'ye atan güzel oyuncu, tatil yaparak bu fırsatı değerlendirecekti. Sevilen oyuncunun estetikli fotoğrafları ise sosyal medyayı ve magazin gündeminde deprem etkisi yarattı. Takipçilerini ikiye ayıran güzel oyuncunun estetik yaptırdı mı henüz bilinmiyor.

burcc.jpeg (360×450)

Nazlı karakteriyle yıldızı parlayan güzel oyuncunun burnunu ve çene hatlarını yaptırdığı iddia edilse bile birçok fotoğrafının ters ışıktan dolayı kötü çıktığı görülüyor. Estetik iddialarını kanıtlayacak herhangi bir açıklama kendisinden gelmedi fakat hayranlarının çoğu estetiğinin olmadığını dile getirdi.

s-8916f25297e2e599dba602ebd534c3912cafe2c3.jpg (357×450)

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin