‘Hanımağa’ lakaplı Güniz Akkuş’tan Sedat Peker’e tehdit: Sana 10 gün müddet veriyorum

Sedat Peker'i tehdit eden Güniz Akkuş kimdir? Tehdit videosu sonrası sosyal medya kullanıcıları merak ediyor. Güniz Akkuş'un hanımağa lakabı nereden

AKP'nin infaz yasası düzenlemesi ile cezaevinden çıkan organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı ile Sedat Peker arasında geçen etek muhabbetinden sonra şimdi de 'Hanımağa' lakaplı Güniz Akkuş'un Peker'e yönelik tehdit videosu gündem oldu. Peker'e geçtiğimiz günlerde de Sakarya'dan Emre Niş adlı bir kişi seslenerek tehdit etmişti. Peki arkasındaki Türk bayrağıyla başka bir organize suç örgütü lideri olan Sedat Peker'i tehdit eden Güniz Akkuş kimdir? Tehdit videosu sonrası sosyal medya kullanıcıları Güniz Akkuş'un kim olduğunu merak ediyor. Güniz Akkuş'un hanımağa lakabı nereden geliyor? Peki 'Hanımağa' Sedat Peker'e ne dedi? İşte Güniz Akkuş'un Sedat Peker'i tehdit videosu.

Kavga yeniden alevlendi… Çakıcı’nın adamlarından Peker’e ağır sözler: Sana o kılıfı giydireceğim

Sedat Peker'i tehdit eden Güniz Akkuş yayınladığı videodan Sedat Peker'e şöyle seslendi: "Bana bak Sedat, sana 10 gün müddet veriyorum. Delikanlı gibi karşıma çık. Yoksa gerçek vatan sevdalıları kardeşim bir gece ansızın senin ziyaretine gelecek"

Peki arkasındaki Türk bayrağıyla başka bir organize suç örgütü lideri olan Sedat Peker'i tehdit eden Güniz Akkuş kimdir? Tehdit videosu sonrası sosyal medya kullanıcıları Güniz Akkuş'un kim olduğunu merak ediyor. Güniz Akkuş'un hanımağa lakabı nereden geliyor? Peki 'Hanımağa' Sedat Peker'e ne dedi?

GÜNİZ AKKUŞ KİMDİR?

Çetecilikten yargılanan ve polislik mesleğinden ihraç edilen hanımağa lakaplı Güniz Akkuş, 3 yıl hapis cezası almış ve cezasını çektikten sonra tahliye olmuştur. Hakkında verilen bilgilere göre polislik mesleğinden atılan Güniz Akkuş, sabıkalı kişilerden oluşturduğu bir çeteyle eğlence mekanlarını haraca bağladığı söyleniyor.

Polislikten ihraç edilen Akkuş, artık kendi mesleğiyle anılacağını söyleyerek birçok lideri gözdağı verip kendi örgütünü kurmuştur. Daha sonra oluşturduğu bu çete ile haraca bağladığı eğlence mekanlarını basan ve 1 kişiyi yaralamakla suçlanan Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş, 3 yıl hapis cezası almış ve cezasını çektikten sonre tahliye olmuştur. Türkiye gündeminde bomba etkisi yaratan Reina eğlence mekanına yapılan silahlı baskının da Hanımağa ve çetesi tarafından yapıldığı biliniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika