Hercai'nin Reyyan'ı herkesin aklını başından aldı!

Hercai'nin Reyyan'ı herkesin aklını başından aldı!

Ekranların son dönemde gözdesi olan Hercai dizisinden Ebru Şahin, öyle pozlar verdi ki, tüm cesaretli pozları unutturacak cinsten.

Hercai dizisinde Reyyan karakterinde gösterdiği başarılı performansın yanında güzelliği ile de tüm dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin, son pozları ile magazin gündemini sarsmayı başardı. Kişisel sosyal medya hesabından yer verdiği pozlar ile resmen ortalığı kasıp kavuran Ebru Şahin, bu fotoğrafları ile sosyal medyada deprem etkisi yarattı.

ATV’nin dram dizisi Hercai ile yıldızı parlayan 26 yaşındaki genç isim, son paylaşımları ile ortalığı adeta ateşe verdi. Kısa süre içinde binlerce etkileşim alan bu fotoğraflar sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Bir değil tam 4 iddialı karenin yer aldığı bu cesur pozları, cam kenarında boğaz manzarası ile yer veren Ebru Şahin takiplerini resmen çılgına çevirdi.

Son projesinin çekimleri için bir süredir İstanbul’da bulunan genç oyuncu, sosyal medyayı alt üst eden fotoğrafları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu cesaretli pozlarının altına Ben zaten orada değildim. “Ne yerde ne gökteyim.” ifadelerini ekleyen Ebru Şahin, güzelliği ile milyonları büyülemeyi başardı.

3 sezonu geride bırakan Hercai dizisinin yıldız ismi Ebru Şahin, basma elbisesi verdiği pozlar ile sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Paylaştığı fotoğrafa 400.000 beğeni toplayan Ebru Şahin’e kalplerle ve alevlerle dolu binlerce yorum yapıldı. Desenli elbisesi ile boğaz manzaralı pozu hayranlarını sevince boğarken, güzel oyuncu zarafet dolu kara ile milyonların gönlünü fethetmeyi başardı.

ebru-syahin-2-1.jpg

ebru-syahin-3-1.jpg

Ebru Şahin kimdir?

Ebru Şahin, 18 Mart 1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi alan Ebru Şahin, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında Kan Parası filmi ile yaşamıştır.

Daha sonra Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol alan Ebru Şahin kısa bir süre önce Star TV'de yer alan İstanbullu Gelin dizisinde ün kazandı.

 

Medya