HUAWEI MatePad T 10s oldukça iddialı

HUAWEI MatePad T 10s oldukça iddialı

Huawei sınıfının en iyi multimedya yeteneklerine sahip hafif ve güçlü 10,1 inç tablet HUAWEI MatePad T 10s ‘i duyurdu.

HUAWEI MatePad T 10s , Full HD ekranıyla film izlerken veya oyun oynarken güçlü bir çift hoparlörlü ses sistemi ile birlikte çalışarak tüm ayrıntıların inanılmaz renk canlılığıyla ortaya çıkmasını sağlıyor. Tablet, güçlü performansı ve EMUI 10.1’in sunduğu bir dizi akıllı ve aile dostu özelliği destekleyen Kirin 710A içeriyor.

Şık ve minimalist tasarım

Yeni HUAWEI MatePad T 10s, aile boyu eğlence için üretildi. Çocukların da rahatça kullanabilmesi için tablet yeterince hafif. Birinci sınıf bir metal gövde içeren basit ama pratik bir tasarıma sahip. HUAWEI MatePad T 10s, ön tarafta mükemmel bir simetri oluşturarak ekranı çevreleyen ince çerçevelerle güçlü bir geometrik tasarım dili kullanıyor. Tabletin kenarları ele rahatça oturması için kavisliyken, güçlendirilmiş kenarlar, küçük darbelerden kaynaklanan düşme hasarı ve şoklara karşı ek koruma sağlıyor.

Herkes için sürükleyici multimedya deneyimi

HUAWEI MatePad T 10s, 1920×1200 çözünürlüğü ve NTSC renk gamının yüzde 70’ini destekleyen bir Full HD IPS panele sahip. 10,1 inçlik 16:10 ekran, herhangi bir görüntü veya videodaki ayrıntıların kusursuz netlikle sunulmasını sağlamak için 224 ppi’lik yüksek piksel yoğunluğu içeriyor. HUAWEI ClariVu Ekran Geliştirme teknolojisi ile ekran ayrıca rengi, parlaklığı ve doygunluğu dinamik olarak optimize ediyor. Geliştirme teknolojisinin yanı sıra, daha sürükleyici bir deneyim için düşük çözünürlüklü içerikleri ölçeklendiren Süper Çözünürlük algoritmasını destekliyor.

 Ses açısından bakıldığında, HUAWEI MatePad T 10s’e Harman Kardon ayarlı çift dev genlikli hoparlör simetrik olarak yerleştirilmiştir. Hoparlörlerin iç kısımları, tabletlerdeki geleneksel ses sistemlerinden daha farklı bir şekilde yeniden tasarlanmış. Tabletin daha yüksek bir ses seviyesine ulaşmasını sağlıyor. HUAWEI Histen 6.1 teknolojisi, kullanıcıların ses deneyimini tercihlerine göre yapılandırma seçenekleri sunuyor. 9.1 kanallı 3D surround ses desteğiyle birlikte frekansların yoğunluğuna göre bası güçlendiren akıllı optimizasyon sunan Bass Booster’ı içeriyor.

huawei-matepad-t-10s.jpg

Akıllı rahatlık

HUAWEI MatePad T 10s’lerdeksi EMUI 10.1, sezgisel ve duyarlı bir kullanıcı arayüzünde bir dizi akıllı özellik ile medya merkezli tablete çok yönlülük katıyor. HUAWEI MatePad Serisi, Çoklu Pencere, Çoklu Ekran İş birliği ve HUAWEI APP Multiplier özelliklerini destekliyor. Kullanıcılar ayrıca 150 MB / sn’ye kadar veri aktarım hızlarını destekleyen Huawei Share ile fotoğrafları, videoları, belgeleri ve daha fazlasını aktarabilir.

Kullanıcının göz konforunu korumak için TÜV Rheinland sertifikalı Göz Konforu modu ile etkinleştirilebilen göz koruma özellikleri içerir. Ayrıca bir e-Kitap modu da bulunan tablette bu özellik etkinleştirildiğinde, kağıt benzeri bir okuma deneyimi sunulması için ekrandaki renkler otomatik olarak ayarlanıyor. Kullanıcılara tableti karanlıkta kullanırken daha rahat bir deneyim sunmak için insan faktörleri araştırmalarına dayalı olarak geliştirilen yeni bir Karanlık Mod’da sunulan özellikler arasında.

Huawei MatePad T 10s, Huawei Online Mağaza üzerinden 3GB RAM+64GB modeli 1.599 TL.  2GB RAM+32GB modeli ise 1.449 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatlarıyla tüketicilere sunuluyor.

iOS 14.2 Beta yayınlandı! Yenilikler gelmeye başladı!

Bilim Teknoloji