Huawei P30 Pro fiyatı beklenenin altında

Huawei P30 Pro fiyatı beklenenin altında

Son dönemde özellikle amiral gemisi modellerinin dudak uçuklatan fiyatlarına alıştık.Samsung bu trendi tersine çevirebilecek bir adım attı ve Huawei P30 Pro

Son dönemde özellikle amiral gemisi modellerinin dudak uçuklatan fiyatlarına alıştık. Neyse ki Samsung bu trendi tersine çevirebilecek bir adım attı ve Apple gibi uçuk fiyatlandırma politikasının bir parçası olmadı. Muhtemelen Güney Koreli şirketin bu adımı, diğer üreticelerin de fiyatlandırmasını etkileyecektir. BU da Huawei P30 Pro 'yu etkiledi.

Peki önümüzdeki günlerde satışa sunulacak olan Huawei P30 Pro nasıl bir etiketle karşımıza çıkacak? Geçtiğimiz günlerde P30 Pro fiyatı hakkında bazı iddialar ortaya atılmış ve telefonun 1100 euro civarı bir etikete sahip olabileceği söylenmişti.

Fakat bu söylentiler kısmen de olsa asılsız çıktı. Geçtiğimiz gün Huawei’ye yakın bir kaynaktan sızdırıldığı iddia edilen bilgilere göre, Huawei P30 Pro fiyatı 930 euro olarak belirlenmiş. Eğer dahili depolama tarafında 256GB’lık versiyonu tercih ederseniz de ödeyeceğiniz fiyat 1030 euro’ya çıkıyor.

huawei p30 pro

Elbette Huawei P30Pro fiyatı için teleffuz edilen bu rakamlar da azımsanacak türden değil. Fakat en azından 1100 euro olmaması sevindirici.

Bu arada sızdırılan raporda Huawei P30 fiyatının 750 euro, P30 Lite fiyatının ise 370 euro olacağı belirtiliyor.

S10+’ın Avrupa’da 1000 euroluk bir etiketle satışa sunulduğunu düşünecek olursak, Huawei P30Pro fiyatı ile S10+’ın bir tık önünde bulunuyor.

Einhell GE-GS 18 akülü dal budama – kesme testeresi (Mini tilki kuyruğu)

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji