Hülya Avşar: Zenginlik, insanın başına gelebilecek en kötü şey

Hülya Avşar: Zenginlik, insanın başına gelebilecek en kötü şey

Hülya Avşar'ın zenginlik hakkındaki sözleri sosyal medyada gündem oldu. Avşar, "Zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz! Hayatta bir şeye özlem duymak gerek" dedi.

Hülya Avşar, zenginliğin insanın başına gelebilecek en kötü şey olduğu görüşünü savundu. Yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

"Ayvalık'ta ada almadım. Öyle bir şey yok. İlgilendik ama... Çok güzel bir adaydı. Merak ettim, ilgilendim. Fiyatını sordum. Konuştuk. Adası olan insanlar var... Çok makul bir şey olmasa da... Ticari olarak da değerlendirilebilir. Ben olayları bu kadar büyük yaşamayı seven bir insan değilim. Benim işimi yapan bir insanın ticari olarak bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum ama aklımızdan geçmedi değil. Benim orada turizmle ilgilenen arkadaşlarım var demek ki bir gel git aklı yaşadık. Bir adam olsun istemem."

"Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin 'seni seviyorum' dese inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta."
 

Magazin