Hülya Koçyiğit’in vurgun yapan damadından koronavirüs yorumu: Çok azıp, kudurmuştuk

Hülya Koçyiğit’in vurgun yapan damadından koronavirüs yorumu: Çok azıp, kudurmuştuk

Hülya Koçyiğit’in Konyaaltı Sahili'nde 2,6 milyon TL’lik vurgun yapan damadı Ender Alkoçlar, "Çok azıp kudurmuştuk, hayat bize ‘Otur evinde,

Hülya Koçyiğit’in Konyaaltı Sahili'nde 2,6 milyon TL’lik vurgun yapan damadı Ender Alkoçlar, "Çok azıp kudurmuştuk, hayat bize ‘Otur evinde, sade yaşa, unuttuğun şükretmeyi hatırla, gösterişten vazgeç, muhasebe yap’ dedi" açıklamasında bulundu.

Hülya Koçyiğit’in Konyaaltı Sahili'nin ortak olduğu şirketlere peşkeş çekilmesiyle tanınan damadı Ender Alkoçlar, koronavirüs nedeniyle eve kapananlara hayatlarını sorgulamalarını söyledi.

Alkoçlar, “Çok azıp kudurmuştuk, hayat bize ‘Otur evinde, sade yaşa, unuttuğun şükretmeyi hatırla, gösterişten vazgeç, muhasebe yap’ dedi. Bugünler hepimiz için bir ders olmalı” ifadelerini kullandı.

'KUDURMUŞTUK'

Günaydın'dan Merve Yurtyapan'ın haberine göre, Alkoçlar şu ifadeleri kullandı:

"Bir kudurmuştuk, bir kudurmuştuk ki... Evlenme teklif etti partisi, sözümüz olacak partisi, nişan yapacağız en iyi yerde olmalı, düğünümüz var aman rezil olmayalım; paraşütle mi atlasak, Tarkan mı çıksın, Jennifer Lopez mi?

Yok en değişik bizimkisi olsun. Hamileyim, bebeğimin cinsiyeti belli oldu partisi... Doğurmadan bebek geliyor partisi. Doğurana kadar odayı Versay Sarayı'na çevirmeler. Baby shower, dişi çıktı, yaş günü ve daha liste uzun. Çok azdık ve kudurduk, dünya bize 'Otur evde, sade bir hayat yaşa, şükretmeyi, unuttuğun sağlığın, gösteriş yapmaktan kaçırdığın zamanın, hayatında abarttığın her mananın muhasebesini yap' dedi. Yapıyor muyuz? Yapalım bence... Yaşam tarzımızdan, konuşma şeklimize kadar bir abartı, bir şımarıklık. Ne oldu o mütevazı Türk milletine. Herkeste bir yarış, şükretmeyi unuttuk. Milyon dolarların olsa ne fayda; hadi gidelim tatile. Avrupa mı, Asya mı? İşte elini yüzünü yıkar oturursun evde. Ne kaldıysa dolapta pişirir yersin. Lokantalarda yemek beğenmeyen, aşcı, garson azarlayan, makyaj görüntüsünü Instagram'da paylaşanlara ne oldu? Bu bize büyük bir ders olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun…"

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv