'İbo Show'a asla gitmem' diyen Mahmut Tuncer'den şaşırtan karar

'İbo Show'a asla gitmem' diyen Mahmut Tuncer'den şaşırtan karar

Seneler sonra ekrana dönmesiyle gündem olan İbrahim Tatlıses'in final bölümü konukları belli oldu. İbo Show final bölümünde Mahmut Tuncer'in olması dikkat çekti.

Son zamanın en çok konuşulan yapımlarından biri olan İbo Show'da final bölümü geldi çattı. Final bölümünde yer alacak konuklar arasında Mahmut Tuncer'in yer alması ise büyük şaşkınlık yarattı. Çünkü ünlü türkücü, geçtiğimiz dönemde ''İbo Show'a asla gitmem'' şeklinde bir açıklama yapmıştı. Peki Mahmut Tuncer o açıklamayı neden yapmıştı?

Bilindiği üzere Mahmut Tuncer ve İbrahim Tatlıses arasından su sızmıyordu. Ancak Mahmut Tuncer, ameliyat olduğu dönemde İmparator tarafından aranıp sorulmadığını belirtti. Tatlıses'in hastanede yattığı dönemde günlerce hastaneden çıkmadığını belirten Tuncer, kendisinden de aynı ilgi ve alakayı beklediğini ifade etmişti. İbrahim Tatlıses'e kırgın olduğunu belirten Mahmut Tuncer, İbo Show sorusuna ise ''Asla katılmam'' diyerek yanıt vermişti.

Ancak görünen o ki Mahmut Tuncer yakın dostu İbrahim Tatlıses'i affetmiş. İbo Show'un bu haftaki konukları arasında yer alan Mahmut Tuncer, final bölümüne yakışır bir performans ile eski günleri anımsatan bir gece yaşatacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin