Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez'den veda mesajı

Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez'den veda mesajı

Mucize Doktor'da Doktor Ali Vefa'yı canlandıran başarılı oyuncu Taner Ölmez final öncesinde yaptığı veda paylaşımıyla dikkat çekti.

Başarılı oyuncular Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Serkan Keskin, Hazal Türesan, Murat Aygen, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut'un yer aldığı Mucize Doktor dizisi, 2 sezonluk ekran macerasını 27 Mayıs Perşembe akşamı sonlandırıyor. The Good Doctor uyarlaması olarak Türkiye'de çevrilen dizi, çok sayıda ülkenin televizyon kanallarında da yayınlamıştı.

640xauto-2.jpg

"SENİ ÇOK SEVDİM ÇOCUK"

Mucize Doktor dizisinde başarılı oyunculuğu beğeni toplayan Taner Ölmez de final bölümü öncesinde diziye ve Ali Vefa'ya veda mesajı paylaştı. Taner Ölmez Instagram'dan yaptığı paylaşımda "Kelimelerle ifade edemeyeceğimiz bir deneyim yaşadık Ali. Seni çok sevdim çocuk. Sen de sevdin, sevildin, büyüdün. Ve artık kanatlanıp uçma vakti geldi. Yapımda emeği geçen herkesi ve bizi büyük bir tutkuyla takip eden sizlere sonsuz teşekkürler" notunu yazdı.
Başarılı oyuncu Ölmez, rol arkadaşı Onur Tuna ile çekilen kareleri de paylaştı. Onur Tuna da fotoğrafa "Gardaş" yorumunu ilave etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin