İbo Show’a katılan oryantal Didem ve Bülent Serttaş arasındaki gerginliğin sebebi meğerse 'polis baskınıymış'

İbo Show’a katılan oryantal Didem ve Bülent Serttaş arasındaki gerginliğin sebebi meğerse 'polis baskınıymış'

Programa konuk olan oryantal Didem Kınalı ve Bülent Serttaş arasında yaşananlar hakkında yeni bir detay gündeme geldi. Olayın perde arkasında yaşanan gerçek bir bir ortaya çıktı. Milyonlarca kişi o durum karşısında şaşkınlığına engel olamadı.

Geçtiğimiz hafta İbrahim Tatlıses’in programına konuk olan şarkıcı Bülent Serttaş’ın oryantal Didem Kınalı dans ederken ona neden bakmadığı hakkındaki gerçek ortaya çıktı. Bu duruma ardı arkası kesilmeyen eleştiriler ve yorumlar gelmişti. Herkes Bülent Serttaş’ın bu hareketini sorgularken, ortaya çıkan gerçek akıllara durgunluk verdi. 

Star TV’de yayınlanan ve her bölümünde yeni konuklara ev sahipliği yapan İbo Show, geçtiğimiz hafta sosyal medya gündeminin çalkalanmasına neden oldu. İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunda olan programa konuk olarak gelen Bülent Serttaş, dans eden Oryantal Didem Kınalı’ya bakmamak için büyük bir çaba içerisine girmiş ve bu hareketiyle dikkatleri üzerine çekmişti. İbo Show’un o görüntüleri sosyal medyanın diline düşmüştü. Olaya yeni bir açıklık getirildi.

İbo Show’a konuk olan Bülent Serttaş’ın Oryantal Didem Kınalı’ya bakmamak için sergilediği davranış, seyircinin gözünden kaçmamıştı. Bazıları bu durumu Bülent Serttaş’ın eşi Selvi Hanım’a ne kadar sadakatli olduğuna yormuş bazıları da “Eşinden korktuğu için böyle bir tavır sergiledi!” şekline yorumlar yapmıştı. Oryantal Didem ise bu duruma tepki göstermiş ve Serttaş’ın yaptığı saygısızlık olarak dile getirmişti.

 

Didem Kınalı İhbar Etmiş…

İbo Show programının üzerinden günler geçmesine rağmen hala etkileri devam eden Oryantal Didem ve Bülent Serttaş meseli hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İkilinin geçen yaz Florya’da bir düğünde sahne aldığı söylentiler arasında yer aldı. Düğüne geç gelen Didem Kınalı’nın sahneden beklenenden erken indirildiği ortay çıktı. Bu durum karşısında sinirlerine hakim olamayan Kınalı’nın düğün yapılan mekandan ayrıldıktan sonra polisi arayarak ihbarda bulunduğu iddia edildi.

 

Bülent Serttaş O Gün Didem Kınalı’yla Arasına Mesafe Koymuş!

Organizasyona geç kalan Didem Kınalı’nın mekanı polise şikayet etmesinin ardından olay yerine gelen polisler, pandemi kurallarına uyulmadığı gerekçesiyle eğlence düzenlendiğini tespit etmiş ve herkese ceza uygulamış. O sıralar Bülent Serttaş’ın bu duruma sinirlendiği ve Didem Kınalı’yla arasında mesafe koyduğu da varsayımlar arasında yer aldı.

Medya