İbo Show'a rakip geldi bile: Şarkılar Bizi Söyler programı yayında

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici, Şarkılar Bizi Söyler programıyla ekrana dönüyor. Müzik şöleninin gerçekleşeceği program daha ekrana gelmeden İbo Show'a rakip gösterildi.

Sanat camiasının başarılı ses sanatçılarından olan Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunuculuğunda olacak olan Şarkılar Bizi Söyler adlı eğlence programının başlamasına günler değil sadece saatler kaldı. Milyonlarca kişi programın İbo Show’a etkisini merak ediyor ve reyting tablosunda en çok oranı kazanacak olan programın hangisi olacağı hakkında tahminlerde bulunuyordu. Şarkılar Bizi Söyler’in yayınlanan yeni bölüm fragmanı ise her şeyin ortaya çıkmasına neden oldu.

İbo Show programına rakip olarak gelmeye hazırlanan ‘Şarkılar Bizi Söyler’ daha şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekti. Türk müzik tarihinde seslendirdiği parçalarla başarılı projelere imza atan Sibel Can ve Hakan Altun’un yanı sıra Hüsnü Şenlendirici’nin klarnet ustalığı milyonlar üzerinde adeta şenlik havası uyandırdı. 

Şarkılar Bizi Söyler programının taktiği ne?

Kanal D ekranlarında yarın itibariyle yayın hayatına başlayacak olan Şarkılar Bizi Söyler’in yayınlanan fragmanı tüm dengeleri değiştirdi. Milyonlarca kişi programda uygulanan taktiği fark ettiğini ifade ederek seyirciyi geçmiş yıllara götüreceğini ve tanıtımının Selvi Boylum Al Yazmalım’dan esinlendiğini dile getirdi. Bu fragman bile daha şimdiden reyting rekorları kırdı.

İbo Show’un rakibinden gelen beklenmedik taktik tüm dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya kullanıcıları fragmanı izlemelerinin ardından, “Eski döneme götürecek seyirciyi, bu sayede de izlenme rekoruna koşacak!”, “Selvi Boylum Al Yazmalım’a benzer bir fragman yayımlamışlar. Şimdiyi değil geçmişi konu edinecekler bence. Bu da reyting rekorlarına imza attıkları anlamına geliyor!” ifadelerine yer verdi.

Medya