İbo Show'un sunucusu mu değişti?

İbo Show'un sunucusu mu değişti?

İbo Show'un sunucusu mu değişti? Sosyal medyadan gelen tepkiler şaşırttı. Kimisi tanıyamadı, kimisi ise yakışır sözlerini dile getirdi.

Yıllar sonra yeniden ekranlara gelen ve pür dikkat izlenen programlardan birisi olan İbo Show, yayınladığı son fragmanın ardından gündemde deprem etkisi yarattı.

İbo Show’un 14. bölüm fragmanını izleyen seyirci ilk olarak İbrahim Tatlıses’i görmediğini ifade etti. Fakat sonradan büyük İmparator’un büyük bir değişime girdiği görüldü. O sahnelerin ardından binlerce kişi şaşkınlığını gizleyemedi.

Her hafta cumartesi günü yayınlanan ve ekranlarda yankı uyandıran İbo Show’un bu haftaki konukları Latif Doğan, Bedia Akartürk, Nuri Sesigüzel, Uğur Karakuş ve Kahtalı Mıçe olarak seyirciye aktarıldı. Bu sefer konuklardan çok İbrahim Tatlıses’in büyük değişimi ilgi gördü. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sosyal medya kullanıcıları birçok paylaşımda bulundu ve büyük İmparator’un değişimi hakkında değerlendirmeler yaptı.

İbo Show’un yayınlanan tanıtımında İbrahim Tatlıses’in yeni halini görenler, “Yok artık!” dedi. Beklenmeyen bir değişiklikle seyirci karşısına çıkan ünlü türkücünün değişimi milyonları afallattı. Daha yayınlanmasına bir gün olan programın fragmanı şimdiden izlenme rekorları kırdı. Bu sefer geceye damga vuran isim konuklar değil İbrahim Tatlıses oldu.

 

Medya