İbrahim Tatlıses o konuğunun elinden tuttu!

İbrahim Tatlıses o konuğunun elinden tuttu!

Her bölümüyle olay olan İbo Show, konuklarından birinin elinden tuttu. Şimdi İbrahim Tatlıses güvencesi altında. Pandemiden sonra açılacak...

14 Kasım 2020 tarihinde ilk bölümüyle yankı uyandıran İbo Show, geçen hafta yayınladığı 13. bölümünde de tüm dikkatleri üzerine çekti. Programın konukları Eda Özülkü, Metin Özülkü, Burak Kut, Ferda Anıl Yarkın, Ümit Sayın ve Ege oldu.

Milyonlarca kişi ünlü isimlerle beraber eğlenceli dakikalar yaşarken İbrahim Tatlıses’in o isme sunduğu teklif tüm dengeleri değiştirdi. Binlerce kişi ise şaşkınlığına engel olamadı.

Başladığı günden bu yana seyirciyi geçmiş yıllara götüren İbo Show’da hem kahkaha hem de hüzün dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Programa konuk olarak gelen isimler, geceye adeta damga vuruyor. Fakat İbo Show’un yayınlanan son bölümünde öyle bir olay yaşandı ki binlerce kişi o teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. İbrahim Tatlıses, o ismin elinden tuttu.

Büyük İmparator İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunda olan İbo Show, yayın günlerinde reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Son zamanlarda en çok izlenen programlarından birisi olan İbo Show’un son bölümünde beklenmedik bir olay yaşandı. İbrahim Tatlıses yapılan açıklamanın ardından o ismin elinden tuttu.

İbrahim Tatlıses’ten tebrik alan hareket!

İbo Show programına konuk olan Metin Özülkü, yaptığı konserler hakkında detay verdi. O sırada olaya dahil olan Burak Kut, “Abi ‘Çılgınlar Kulübü’ diye bir kulüpleri var. Kulüpte açarsınız İnşallah!” sözlerini dile getirdi. Sonrasında ise bir isim kulübün hala durum durmadığını sordu. Burak Kut ise pandemiden ötürü kulübü sattıklarını dile getirdi. İbrahim Tatlıses bu sözün ardından, “Tamam pandemiden sonra kulübü geri alalım!” ifadelerine yer verdi. 

İbrahim Tatlıses ve Burak Kut arasında geçen konuşmalar geceye adeta damga vurdu. Kulübün satıldığını söyleyen Burak Kut’a İbrahim Tatlıses’in ‘geri alalım’ teklifi tüm dikkatleri üzerine çekti. Milyonlarca kişi İmparator’un bu davranışı karşısında hayranlıklarını gizleyemedi. Burak Kut ise yapılan teklifin ardından, “Tamam abi hemen alalım!” ifadelerine yer verdi.

 

Medya