İbo Show'da Bu Hafta! 10 Nisan Konuklarının Kimler Olduğu Belli Oldu

İbo Show'da Bu Hafta! 10 Nisan Konuklarının Kimler Olduğu Belli Oldu

Seyircinin severek izlediği İbo Show programında 10 Nisan Cumartesi günü hangi konukların olacağı belli oldu. İşte o konukların isimleri

Son dönemlerde yayınlanan ve en çok sevilen müzik eğlence programları arasında bulunan İbo Show Star TV’de yayın hayatına devam ediyor. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in mizah dolu tarzı ve renkli bir içeriğe sahip olan program 10 Nisan Cumartesi günü yeni bölümüyle Star TV’de yayın akışında olacak. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in her geçen gün artan performansı ise izleyicilerin dikkatinden kaçmıyor. Yeni konuklarıyla Star TV’de Cumartesi gününün yıldızı olan program her hafta ilgiyle takip ediliyor. 

İbo Show'da bu hafta kimler var? 10 Nisan İbo Show yeni bölüm konukları kimler?

İbo Show'un Bu Haftaki Konukları Kim Olacak

 

İbrahim Tatlıses'in doğal halleriyle sunduğu eğlence programında bu hafta Ziynet Sali, Fettah Can, Yavuz Seçkin ve Bilal Sonses yer alacak. Eşsiz bir müzik ziyafetine imza atılacak olan programda ilginç diyaloglarda çok konuşuluyor. İbrahim Tatlıses'in hoş sunumu ve konukların eğlenceli halleri ekran başındaki izleyicilerinin de eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlıyor. Keyifli ve eğlence dolu diyalogların yaşandığı program izleyiciler tarafından her hafta merak içinde bekleniyor. 

İbo Show'un gelecek hafta konukları kimler olacak? 21.Bölüm 10 Nisan

İbo Show Müzik ve Eğlenceye Doyuruyor

 

Star TV’nin bir numaralı yapıtlarından olan İbo Show'un yapımcılığını Poll Production ile Global Medya üstleniyor. Star TV ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan müzik ve eğlence programında her hafta farklı isimler yer alıyor.  Ünlü isimlerin konuk olduğu programda konukların sunmuş olduğu müzik ziyafetinin yanı sıra İbrahim Tatlıses'in söylemiş olduğu şarkılar da çok beğeniliyor.

Her hafta birbirinden ünlü isimleri programına davet eden İbrahim Tatlıses, en sevilen ve hit olmuş eserleri de konuklarıyla birlikte seslendiriyor. Özel düetlerin yer aldığı programda konukların birbirleriyle konuşma ve sohbetleri de çok beğeniliyor. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in esprileriyle de renk kattığı program, her hafta reyting rekorları kırıyor. 

GENEL