İbrahim Tatlıses'in Oğuz Yılmaz paylaşımına tepki yağdı

İbrahim Tatlıses'in Oğuz Yılmaz paylaşımına tepki yağdı

Oğuz Yılmaz'ın ölümü sonrası eski görüntüler gündem oldu. Yılmaz'ın İbrahim Tatlıses'e küs gitmesi konuşurken Tatlıses'ten paylaşım gecikmedi.

Şarkıcı Oğuz Yılmaz’ın ölümü sonrası eski görüntüler gündem oldu. Yılmaz’ın İbrahim Tatlıses’e küs gitmesi konuşurken Tatlıses’ten paylaşım gecikmedi.

Oğuz Yılmaz İbrahim Tatlıses tartışması yıllar sonra yeniden gündeme geldi.

Ölüm haberiyle sevenlerini yasa boğan Oğuz Yılmaz yıllar önce İbrahim Tatlıses’in programına konuk olmuştu. Tatlıses daha önce de çoğu kez programına davet ettiği Oğuz Yılmaz’ı ilk kez çağırmış gibi alaycı şekilde ”Bent Deresi’nde dinledim çağırdım” diyerek davet etmişti. Bu sözler ünlü türkücüyü üzmüştü.

Üslubunu bozmadan Tatlıses’e neden böyle bir anonsta bulunduğunu soran Oğuz Yılmaz’a İbrahim Tatlıses tehditler savurmuştu.

Söylemezsem Olmaz sunucuları bu anları hatırlatıp İbrahim Tatlıses’i eleştirdi. Bali programda “Yılmaz İbo’ya küs gitti” dedi.

İBRAHİM TATLISES’TEN PAYLAŞIM

İbrahim Tatlıses ise bu görüntüler yeniden gündem olurken bir paylaşım yaptı. Tatlıses paylaşımda “Ankara’nın yetiştirdiği nadir sanatçılarımızdan Oğuz Yılmaz kardeşime ALLAH’tan rahmet ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı Cennet Olsun İnşALLAH” yazdı.

tatlises-1.jpg

Tatlıses’in bu paylaşımına yorum yağdı. Çoğu takipçi “Küs gitti” yazarken çoğu takipçi ise “Kendi programında rezil etmiştin” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin